۱۹ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۷:۳۳
دریای بابل 0 - مس سونگون 1؛

مس بی خیال صدر نیست/نمایش ایده آل دریا بدون اسلحه!

تیم مس سونگون هفته دوم لیگ دسته یک را با پیروزی ۱-۰ مقابل دریای بابل پشت سر گذاشت.
کد خبر: ۱۲۲۶۹۴
به گزارش وب سایت دی اسپورت، تیم فوتبال مس سونگون ورزقان فصل جدید لیگ دسته اول را با پیروزی ۴-۱ مقابل خلیج فارس ماهشهر به پایان رساند تا به صدر جدول تکیه بزند. این تیم امروز در یکی از بازی‌های هفته دوم میهمان دریای بابل بود و با شکست این تیم جایگاه خود در صدر جدول را تثبیت کرد.

این دیدار از ساعت ۱۵:۳۰ در ورزشگاه شهدای سیمرغ آغاز شد و تیم دریای بابل با وجود اینکه در این بازی کارت بازی بازیکنانش صادر نشد اما با این وجود بازی تهاجمی تری در دقایق ابتدایی به نمایش گذاشت و در دو الی سه موقعیت گلزنی تا آستانه فروپاشی دروازه مس پیش رفت اما درخشش وحید شیخ ویسی دروازه بان باتجربه مسی ها نگذاشت تا میزبان به گل برتری دست یابد، در سوی مقابل شوت زیبای محمد زینالی جدی‌ترین موقعیت ‌مس در نیمه اول بود که با واکنش به‌موقع دروازه‌بان دریای بابل از کنار دروازه به بیرون رفت تا دو تیم با تساوی بدون گل راهی رختکن شوند.

نیمه دوم در شرایطی آغاز شد که مس با در اختیار داشتن مالکیت توپ در پی زدن گل برتری بود؛ این‌ تیم سرانجام در دقیقه ۷۱ به خواسته خود رسید.

محمدطاهر امینی با یک حرکت فردی زیبا وارد محوطه جریمه شد، اما ضربه او را دروازه‌بان حریف مهار کرد؛ علی پورمحمد که در چند قدمی صحنه قرار داشت با فرصت‌طلبی ریباند توپ را به گل اول مس تبدیل کرد تا نتیجه ۱-۰ شود.

تلاش میزبان در دقایق باقی‌مانده برای زدن گل تساوی حاصلی در پی نداشت تا نارنجی‌پوشان به دومین پیروزی خود در این فصل دست یابند و شروع خوبشان را تداوم بخشند.