۱۹ شهريور ۱۴۰۲ - ۲۰:۱۱
شهرداری آستارا 0 - نفت مسجدسلیمان 0؛

سوغات تک امتیازی نفت زیر بارش شدید باران

تلاش شاگردان بیاتلو و اشکش بدون عبور توپ از خط دروازه‌ها به پایان رسید.
کد خبر: ۱۲۲۶۹۶
سوغات تک امتیازی نفت زیر بارش شدید باران
به گزارش وب سایت دی اسپورت شهرداری آستارا پس از شکست خارج از خانه مقابل چادرملو یزد از ساعت ۱۸ و در ورزشگاه خانگی خود میزبان نفت مسجدسلیمان بود.

وحید بیات‌لو ترکیب تیمش برابر نفت مسجدسلیمان را اینگونه انتخاب کرده بود: 
یوسف بهزادی، علی مغنمیان، امیررضا افسرده، شاهین ملکی، حمید طاهری‌فرد، وحید امانی، محمد محمدزاده، امیرسام نصیری، عرفان بادی، امین حقده و پیمان پورصادقی.

ابراهیم اشکش نیز تیمش را برای این دیدار با ترکیب زیر به میدان فرستاد:
امیر مقداد مالکی، رضا احمدیان‌زاده، محمدرضا خدری، امین هاشمی‌فرد، امین کعبی، حسین بهرامی، رضا رضایی، علی کیانی‌فر، علی گودرزی، سجاد تمیمی و علی جراح.

نیمه نخست این جدال کم برخورد با تساوی بدون گل به پایان رسید و در تیمه دوم این شهرداری آستارا بود که توپ و میدان را در اختیار داشت و قصد داشت تا با بازی‌سازی از عقب توپ را به دروازه مالکی نزدیک کند و در سوی مقابل شاگردان اشکش به دنبال ضدحمله و گرفتن خطا و استفاده از ضربات آزاد بودند اما در نهایت این تلاش‌ها باز هم به جایی ختم نشد تا بازی بدون گل تمام شود.

نفت مسجدسلیمان با این تساوی چهار امتیازی شد و در هفته آتی باید در خانه به مصاف آریو اسلامشهر برود و شهرداری آستارا پس از گرفتن اولین امتیاز این فصل خود باید در نبرد بعدی در جم به دیدار پارس جنوبی برود.