۱۹ شهريور ۱۴۰۲ - ۲۰:۱۷
مس کرمان 1 - نفت و گاز گچساران 2

صورت مس با چَک افسری نفت و گازی‌ها سرخ شد!

مسی‌های کرمان در هفته دوم از رقابت‌های لیگ آزادگان میزبان نفت و گاز گچساران بودند.
کد خبر: ۱۲۲۶۹۸
به گزارش وب سایت دی‌اسپورت؛ مس کرمان که در هفته اول رقابت‌های لیگ آزادگان با پیروزی بر داماش توانسته بود شروع خوبی داشته باشد و آواز زودهنگام صعود را سر دهد در هفته دوم مغلوب نفت و گاز گچساران شد.

این دیدار به طور کامل در دست نفتی‌ها بود و آن‌ها موقعیت‌های زیادی خلق کردند و محمدامین رضایی، درواز‌ه‌بان مس کرمان، ستاره این بازی بود و در نهایت هم به سود شاگردان پیروز قربانی به پایان رسید.

گل‌های نفت و گاز را میثم مرادی در دقایق  این مسابقه به ثمر رساند و تک گل مس کرمان را هم ایمان رازانی در دقیقه  وارد دروازه حریف کرد که نتوانست مانع از اولین شکست تیمش شود.

نیمکت نفت و گاز گچساران در این بازی چندین بار با نیمکت حریف و داوران این مسابقه درگیر شدند تا بتوانند جو مسابقه را برای این پیروزی ارزشمند به سود خود حفظ کنند!

نکته جالب اینکه چند تن از اعضای کادرفنی مس کرمان به دلیل مشکلاتی که در مسئله رعایت سقف بودجه داشتند قادر به ثبت قراردادهایشان نشده بودند و نیمکت این تیم به صورت نصف و نیمه کار را پیگیری می‌کردند!

هواداران مس با وجود اینکه تعدادشان به عدد هزار هم نمی‌رسید اما سعی کردند با تشویق‌های بی‌امان خود به نماینده کرمان روحیه بدهند و جو را برای حریف دشوار کنند.

مس کرمان با نتیجه امروز به رتبه نهم جدول سقوط کرد و نفت و گاز گچساران هم با دومین پیروزی متوالی‌اش در رده سوم جدول قرار گرفت و حالا باید منتظر ماند و دید در هفته سوم چه چیزی در انتظار این دو تیم و سایر تیم‌های لیگ یکی است.