۲۴ شهريور ۱۴۰۲ - ۲۲:۰۴

پایان اردوی یک هفته‌ای کویری‌ها در شمال کشور

تیم فوتبال کویرمقوا پس از صعود مقتدرانه به رقابت‌های لیگ دسته دوم و مشخص شدن گروه‌بندی این رقابت‌ها، حالا خود را آماده حضور موفقیت‌آمیز در این مسابقات می‌کند.
کد خبر: ۱۲۲۷۵۵
به گزارش وب سایت دی‌اسپورت؛ شاگردان رضا مرتضی‌زاده پس از جذب نفرات مدنظر کادرفنی تمرینات آماده‌سازی خود را در تهران آغاز کردند و پس از چند روز، راهی اردوی یک هفته‌ای خود در استان مازندران شدند.

کویری‌ها در این اردو که از تاریخ سیزدهم تا بیستم شهریورماه برگزار شد، در هتل جهانگردی شهر چلندر در استان مازندران اقامت داشتند، تمرینات پرفشار بدنسازی خود را زیر نظر کادرفنی پشت سر گذاشتند و در این مدت دو بازی دوستانه با تیم‌های نیکاپارس چالوس و شهرداری نوشهر برگزار کردند.

مسابقاتی که هر دو با تساوی و به ترتیب با نتایج ۱-۱ و صفر-صفر به پایان رسید اما باعث شد مرتضی‌زاده به شناخت بسیار خوبی از شرایط این تیم ‌و به خصوص نفراتی که به تازگی جذب شده بودند، دست پیدا کند.

کویری‌ها پس از پایان این اردوی یک هفته‌ای و با توجه به تعویق سازمان لیگ در شروع مسابقات، با تصمیم کادرفنی سه روز استراحت کردند و از امروز تمرینات آماده‌سازی خود را در تهران از سر خواهند گرفت.