۲۶ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۹:۴۳
سایپا 2 - فجرسپاسی 1؛

پیروزی بزرگ خودروسازان در کرج

تیم فوتبال سایپا توانست در یک دیدار حساس نزدیک، با نتیجه 2 بر یک از سد فجرسپاسی شیراز عبور کند.
کد خبر: ۱۲۲۷۶۳
پیروزی بزرگ خودروسازان در کرج
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ در دیداری از هفته سوم رقابت‌های لیگ آزادگان تیم فوتبال سایپا در استادیوم انقلاب اسلامی کرج میزبان فجرسپاسی شیراز بود و توانست در یک دیدار حساس و تماشایی با نتیجه 2 بر یک از سد میهمان خود عبور کند.

در همان دقایق ابتدایی بازی بود که سایپا موفق شد در نخستین موقعیت جدی که به روی دروازه فجرسپاسی خلق کرد، توسط پویا گلدوست به گل نخست بازی دست پیدا کند.

سایپا این فرصت را داشت تا یک بار دیگر توسط گلدوست به گل برسد. ارسال جودکی از سمت چپ به روی دروازه نصیب گلزن خودروسازان شد که این بار علی غلامزاده، گلر فجری‌ها در مصافی تک به تک با گلدوست مانع از بریس این بازیکن شد و دروازه تیمش را نجات داد.

سایپا در وقت‌های تلف شده نیمه نخست تا آستانه باز کردن دروازه حریف پیش رفت که ضربه بازیکنان این تیم از بالای دروازه به بیرون رفت. فجر نیز در آخرین ثانیه بازی در نیمه اول می‌توانست به گل تساوی برسد که نیما علیپور این توپ را مهار کرد.

کریمی در نیمه دوم می‌توانست از فرصت خوبی که روی ضدحمله به دست آورده بود استفاده کند که باز هم غلام‌زاده این توپ را مهار کرد.

حملات فجر به نتیجه رسید و عرفان پورافراز توانست گل تساوی تیمش را به ثمر برساند. این تیم در دقیقه 57 حساب کار را به تساوی کشاند.

پویا گلدوست در دقیقه 60 گل دوم خودش و خودروسازان را به ثمر رساند. فجرسپاسی توسط حامد بحیرایی تا آستانه گلزنی پیش رفت ولی ضربه این بازیکن به بیرون رفت.

در وقت‌های تلف شده نیمه نخست بود که سایپا در موقعیتی 3 به 2 تا آستانه گلزنی پیش رفت که ضربه صفری را گلر فجرسپاسی مهار کرد.

در نهایت نیز سایپا با نتیجه 2 بر یک از سد فجرسپاسی عبور کرد و با 9 امتیاز صدرنشین جدول باقی ماند.
ترند های روز