۲۶ شهريور ۱۴۰۲ - ۲۱:۰۷
نفت مسجدسلیمان 1 - آریو اسلامشهر 2؛

سه امتیاز مهم اسلامشهری ها در شهر اولین ها

شاگردان جواد زرینچه موفق شدند یک برد مهم را در نفت مسجدسلیمان به دست بیاورند.
کد خبر: ۱۲۲۷۶۸
سه امتیاز مهم اسلامشهری ها در شهر اولین ها
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ شاگردان جواد زرینچه با کسب دومین برد فصل به یکی از مدعیان اصلی صعود به لیگ برتر تبدیل شدند، آن‌ها در هفته نخست موفق شده بودند مس شهر بابک را ببرند و در هفته دوم مقابل شهر راز به تساوی رسیدند. در آن سوی میدان شاگردان ابراهیم اشکش در حالی به این دیدار پا گذاشتند که تنها روی نیمکت خود سه بازیکن و یک گلر داشتند.

در دقیقه ۲۰ سانتر بیرانوند از سمت راست را محمد بختیاری با یک ضربه سر دقیق وارد دروازه مالکی گلر نفتی‌ها کرد. در ادامه نیمه نخست حملات شاگردان اشکش روی ضربات آزاد و اوت‌های بلند راه به جایی نبرد و دیدار با همان نتیجه ادامه یافت.

در نیمه دوم نیز نفتی‌ها حملات خود را ادامه دادند و شوت تمیمی هافبک نفت در آغوش احمدی قرار گرفت. در دقیقه ۵۷ سانتر خدری از سمت چپ با ضربه سر امین کعبی همراه شد و سپس علی جراح در یک قدمی دروازه با ضربه دروازه را باز کرد.

پس از این گل نفتی‌ها به حمله ادامه دادند و در دقیقه 67سه  حرکت محمد بختیاری از میانه زمین توپ را به سهیل میرزازاده رساند و سانتر او از سمت راست را علیرضا رحمتی با یک ضربه سر دقیق به گل دوم تیم آریو تبدیل کرد. در ادامه تلاش نفتی‌ها برای بازگشت به مسابقه نتیجه نداد تا شاگردان جواد زرینچه به هفتمین امتیاز خود برسند و در رده چهارم قرار بگیرند.