۲۶ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۸:۳۸
جلالی بالاترین مقام مدیریتی و فنی در داماش خواهد داشت؛

متقاضی خرید داماش: تا بدهی‌ها تسویه نشود، پول نمی‌دهیم!

متقاضی خرید امتیاز باشگاه داماش گیلان می‌گوید تا زمانی که بدهی‌های مالک قبلی این باشگاه تسویه نشود، پول بابت انتقال امتیاز را پرداخت نخواهد کرد.
کد خبر: ۱۲۲۷۷۹
متقاضی خرید داماش: تا بدهی‌ها تسویه نشود، پول نمی‌دهیم!
به گزارش وب سایت دی‌اسپورت؛ نعیمی متقاضی خرید امتیاز باشگاه داماش گیلان در گفتگو با خبرنگار دی‌اسپورت در خصوص تصمیمش مبنی بر خرید امتیاز باشگاه داماش و حضورش به عنوان مالک در این باشگاه اظهار داشت: اول از همه از هواداران عذرخواهی می‌کنم که امروز هم زحمت کشیدند و برای حمایت از تیم آمدند اما نتیجه نگرفتیم، شاید خیلی سخت باشد که این نتایج را جبران کرد، ۳ هفته است که امتیازات را از داده‌ایم از کادر‌فنی و بازیکنان تشکر می‌کنم چرا که می‌دانم در این فضا کار کردن، فضای متشنجی که در باشگاه به وجود آمده است؛ کار بسیار سختی است، از بازیکنان هم تشکر می‌کنم که در حد بضاعت‌شان تلاش می کنند.

نعیمی در واکنش به این سوال خبرنگار ما که حضور میدانی در کنار تیم داماش داشته و به صورت دائمی در کنار این تیم نیست؛ بیان داشت:
بنده قصد حضور میدانی در باشگاه را ندارم چون کارم چیزی دیگری است، بررسی کردن شرایط تیم برعهده مدیران باشگاه است که به زودی معرفی خواهند شد، آقای تمیزکار به عنوان سرپرست باشگاه انتخاب شده‌اند، اما اجازه بدهید واقعیت را بگویم مدیران قبلی کارشکنی کرده‌ و تیم را به صورت کامل تحویل ایشان نداده‌اند، طبق قراردادی که منعقد کردیم باید چک اول را در وجه مالک قبلی می‌دادیم اما با توجه به بدهی‌های مالک قبلی به ارکان تیم اعم از بازیکنان و اعضای کادر این چک را ندادیم، حدود ۳۰ درصد از قرارداد فصل قبل اعضای تیم باقی مانده است، دستمزد افرادی مثل بهزاد داداش زاده، فرشاد پیوس و... را نداده است من با این اوضاع چه جور می‌توانم پولی را پرداخت کنم؟ همین امروز آقایان الماسخاله و آرمان و مسئولان استانی اعلام کنند کلیه بدهی‌ها را گردن می‌گیرند من پول ایشان را پرداخت کنم.

وی افزود: دلیل اینکه آیتم بندی کردیم و پول مالک قبلی را مقطعی پرداخت می‌کنیم این است که بخشی از بدهی‌های ایشان را بدهیم، این موضوع در قرارداد هم آمده است که بخشی از پول امتیاز باشگاه با پرداخت بدهی‌ها تهاتر شود، کل هزینه‌های فصل را هم از ابتدا پرداخت کردیم، و در یارگیری هم هیچ دخل و تصرفی نداریم، ظاهرا ایشان خیلی حمایت می‌شود و موضوع هم پیچیده می‌شود!

متقاضی خرید باشگاه داماش ادامه داد: آقای زحمتکش تکلیف خودش با خودش مشخص نیست نمی‌داند تیم را بفروشد یا نگه دارد، قانونا و با عقد قرارداد رسمی تیم را فروخته و پول آن و هزینه‌های تیم را هم از ما گرفته و اگر لازم باشد به بخش حقوقی باشگاه اعلام کنم ریز هزینه‌ها را اعلام و انتشار دهند، حتی پول ایفمارک و آزمایش بچه‌ها را از ما گرفته است! من همه جا و در هر بازی کنار تیم بودم و فقط در بازی شیراز حضور نداشتم آن هم به خاطر مراسم اربعین بود. امروزم آمدیم و برخورد و مهمانداری ایشان را دیدید!

نعیمی در مورد حضور مجید جلالی در ورزشگاه عضدی نیز گفت: آقای جلالی یکی از پیشکسوتان باتجربه فوتبال هستند، منت ایشان به سر من است و مردم گیلان لیاقت این را دارتد که مربی و پیشکسوت بزرگی مثل مجید جلالی در کنارشان باشد، این حرفم دلیل بر این نباشد که سیامک فراهانی احساس نا امنی بکند. با تمام وجود از او حمایت می‌کنم چون فرصت کمی داشته است، اما آقای جلالی در یکی از بالاترین سطوح مدیریتی و فنی در کنار ما خواهند بود.

او در پایان گفت: متاسفانه آقای زحمتکش مجوز حضور در مسابقات را به نام خودش دریافت کرده و الان باید هیئت فوتبال به کمیسیون ماده پنج اداره کل ورزش و جوانان استان نامه بزند تا تغییر نام مجوز صورت بگیرد.