۲۷ شهريور ۱۴۰۲ - ۲۰:۴۶

رحمتی: از امروز حریفان حساب ویژه‌ای روی نساجی باز می‌کنند

سرمربی تیم فوتبال نساجی گفت: از امروز یک حساب ویژه‌ روی ما در آسیا باز می‌کنند و در بازی‌های بعدی مطمئناً کار سخت‌تری خواهیم داشت.
کد خبر: ۱۲۲۷۹۵
به گزارش وب سایت دی‌اسپورت، سیدمهدی رحمتی پس از کسب نخستین پیروزی نساجی در لیگ قهرمانان آسیا مقابل مومبای سیتی هند در نشست خبری اظهار داشت: این برد را تقدیم می‌کنم به همه مردم ایران و طرفداران خوب و خونگرم تیم نساجی که تمام وجود و زندگی‌شان را صرف این تیم کردند و در همه جای جهان ما هواداران خوب‌مان را می‌بینیم همان‌طور که امروز آمدند و ما را تشویق کردند و آنهایی هم که نبودند جای‌شان خالی بود، اما انرژی مثبت‌شان را احساس کردیم.

وی در ادامه افزود: این اولین بازی نساجی در جام باشگاه‌های آسیا بود و خدا را شاکرم و از بازیکنانم تشکر می‌کنم که مردم و طرفداران ما را خوشحال و اولین سه امتیاز نساجی در جام باشگاه‌های آسیا را کسب کردند. فکر می‌کنم امروز یک روز تاریخی و خاطره‌انگیز باشد برای باشگاه نساجی، چون که اولین سه امتیاز حضور در لیگ قهرمانان آسیا را کسب کردیم. خدا را شکر که بازیکنان ما تمام توان و انرژی‌شان را برای سربلندی و موفقیت این تیم و هواداران می‌گذارند.

رحمتی اضافه کرد: سابقه زیادی در جام باشگاه‌های آسیا (لیگ قهرمانان) به‌عنوان بازیکن دارم و به‌عنوان سرمربی هم دومین تجربه‌ام است. مطمئناً برای گام بعدی باید خیلی بیشتر تلاش کنیم و کار ما سخت‌تر می‌شود. از امروز یک حساب ویژه‌تر روی ما باز می‌کنند. ما می‌توانیم تا فردا که به ایران برمی‌گردیم خوشحال باشیم و دوباره باید روی بازی‌های بعدی تمرکز کنیم.

وی در پایان یادآور شد: امیدوارم مهرداد عبدی که از ناحیه گونه مصدوم شده است، مشکلی برایش پیش نیاید تا من بازیکن دیگری را از دست ندهم.

همچنین محمدرضا آزادی بهترین بازیکن زمین در این نشست خبری اظهار کرد: این برد را تقدیم می‌کنم به همه مردم ایران و خیلی خوشحالیم توانستیم بازی را ببریم و سه امتیاز را بگیریم.