۲۹ شهريور ۱۴۰۲ - ۲۰:۲۲

خمس: هیچ وقت بابت کیفیت خوب پورحمیدی شک نداشتیم

سرمربی تیم فوتبال تراکتور تبریز به تمجید از سنگربان تیمش پرداخت و گفت، با وجود شکست در دیدارهای ابتدایی لیگ هیچ وقت بابت کیفیت او شک نداشته‌اند.
کد خبر: ۱۲۲۸۳۰
به گزارش وب سایت دی‌اسپورت، پاکو خمس پس از برتری یک بر صفر تیم فوتبال تراکتور تبریز مقابل هوادار تهران در هفته پنجم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت:قبل از شروع صحبت‌هایم باید به خانواده و دوستان یکی از بزرگ‌ترین خبرنگاران اسپانیا که درگذشت، تسلیت بگویم. این برد را به خانواده‌ و دوستانش تقدیم می‌کنم.

وی در مورد کسب سومین پیروزی پیاپی تراکتور پس از دو شکست در هفته‌های اول و دوم گفت: تنها کاری که کردیم آرامش‌مان را حفظ کردیم.

*هیچ وقت بابت کیفیت خوب پورحمیدی شک نداشتیم.
سرمربی تیم فوتبال تراکتور درباره بازگشت حسین پورحمیدی به روزهای خوبش گفت: هیچ وقت بابت کیفیت خوب پورحمیدی شک نداشتیم. بازیکنان و مربیان اشتباه می‌کنند، ولی به پورحمیدی اعتماد داشتیم و آینده فوق‌العاده‌ای در انتظار او خواهد بود.

*اگر موقعیتی ایجاد نمی‌کردیم نگران می‌شدم.
خمس در واکنش به سؤال خبرنگاری مبنی بر اینکه پیروزی‌های اقتصادی تراکتور باعث نگرانی او نمی‌شود، تصریح کرد: در بازی‌هایی که یک بر صفر برده‌ایم موقعیت‌های زیادی خلق کرده‌ایم. اگر موقعیتی ایجاد نمی‌کردیم نگران می‌شدم. برخی مواقع موقعیتی را خراب می‌کنید یا شانسی ندارید، ولی تا زمانی که موقعیت ایجاد می‌کنیم، نگرانی ندارم.

*جلوی هر تیمی دنبال بازی خوب و برنده شدن هستیم.
وی راجع به اینکه تیمش با هدایت او در بازی‌های بزرگ  برنده نبوده است، خاطر نشان کرد: جلوی هر تیمی که بازی می‌کنیم دنبال بازی خوب و برنده شدن هستیم. سال گذشته استقلال و سپاهان را بردیم و جلوی پرسپولیس در ثانیه‌های پایانی گل خوردیم و نتیجه را واگذار کردیم. امسال ذهن‌مان را اینطوری نمی‌گذاریم که جلوی یکسری تیم‌ها برنده باشیم. در لیگ طولانی نتایج مختلفی رقم می‌خورد. سعی می‌کنیم در هر بازی برای برد وارد زمین شویم، ولی مشکل این است که شرایط زمین‌ها در ایران طوری نیست که به ما کمک کند. با این وجود در این زمین‌ها سعی می‌کنیم فوتبال خوبی را به نمایش بگذاریم.

*وقتی خوشحالم که تیمم خوب بازی کند و موقعیت به حریف ندهد.
سرمربی تیم فوتبال تراکتور تبریز درباره برتری تیمش در دیدار برابر هوادار گفت: وقتی تیم بازی را می‌برد خوشحال هستیم، ولی وقتی خوشحالم که تیمم خوب بازی کند و موقعیت به حریف ندهد. تیم ما به غیر از موقعیتی که باعث تک به تک شدن حریف شد موقعیت دیگری به هوادار نداد. بازی کردن در این زمین سخت بود.
ترند های روز