۳۰ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۷:۳۳

عنایتی: در دیدار مقابل ویتنام دست‌مان بازتر بود

سرمربی تیم فوتبال امید کشورمان تأکید کرد، در دیدار امروز مقابل ویتنام دست آنها برای چیدن ترکیب تیم بازتر از دیدار قبلی برابر عربستان بوده است.
کد خبر: ۱۲۲۸۴۲
به گزارش وب سایت دی اسپورت، رضا عنایتی بعد از برتری 4 بر صفر تیمش مقابل ویتنام در مسابقات فوتبال بازی‌های آسیایی هانگژو اظهار داشت: بازی خوبی بود. ما تمام تمرکزمان را گذاشتیم که از این مرحله عبور کنیم، آنهم با شرایطی خوب. قطعاً در مراحل بعدی کار سخت‌تری خواهیم داشت. خدا را شکر امروز دست‌مان بازتر بود. در دیدار قبلی مقابل عربستان فقط 14 بازیکن داشتیم. در این هوای شرجی با آن تعداد بازیکن واقعاً کارمان دشوار بود. امروز دست‌مان بازتر بود و خوشبختانه دو سه نفر دیگر هم به تیم اضافه شدند که با حضور آنها شرایط بهتری خواهیم داشت.

سرمربی تیم فوتبال امید کشورمان در ادامه خاطر نشان کرد: مرحله حذفی حساسیت و اهمیت زیادی برای‌مان دارد. در اینجا از همه هوادارانی که امروز تیم ما را حمایت کردند و روحیه دادند، تشکر می‌کنم. امیدوارم بازی به بازی شرایط تیم‌مان بهتر شود. بازیکنان تیم امید نشان دادند که پتانسیل خوبی دارند و باتجربه هستند و باید از تجربه آنها به نحوی شایسته استفاده کنیم.

عنایتی با ابراز امیدواری از اینکه تیم فوتبال امید طلسم 21 ساله برای نتیجه‌گیری در بازی‌های آسیایی را بشکند، گفت: هدف‌گذاری ما از ابتدا این بود که در هر دو رویداد انتخابی المپیک و بازی‌های آسیایی با قدرت شرکت کنیم.

وی ادامه داد: بازیکنان ما در مرحله نخست انتخابی المپیک کم تجربگی کردند و با یک کارت زرد حذف شدیم. من این تیم را در کل ١٧ روز در اختیار داشتم و سعی کردم  بازیکنان با تجربه را انتخاب کنم. نمی خواهم حرف های تکراری بزنم اما در این مدت هر چه در توان داشتم، انجام دادم.

عنایتی تاکید کرد: بازی با ازبکستان که با شتاب رو به بالا در حرکت أست و همچنین عربستان که همین مسیر را دارد، سخت أست و باید یک فکر اساسی داشته باشیم.

وی افزود: من از بازیکنان با تجربه انتظار بیشتری داشتم اما در فوتبال این اتفاقات می افتد و من هم عذرخواهی خود را داشتم، امیدوارم در این جام با قدرت حاضر شویم و بعد از ٢١ سال همه توان خود را بگذاریم که دست پُر بازگردیم.

سرمربی تیم فوتبال امید در پایان در مورد شرایط این تیم در بازی های اسیایی گفت: طبق شرایط جدول، تیم صدرنشین با تیم سوم گروه دیمر بازی می کُند و اگر سوم شویم به ژاپن می خوریم، سعی می کنیم صدرنشین باشیم، اگر دوم هم شویم زیاد تفاوتی ندارد، فقط کمی شرایط مان سخت می شود.