۳۰ شهريور ۱۴۰۲ - ۲۲:۲۸
مشکلات هم نتوانست جلوی پیشرفت داماش را بگیرد؛

میرزایی: شرایط عجیب فوتبال من را لیگ دویی کرد

میرزایی یکی از گلزنان برد ارزشمند خوشه مقابل تیم مدعی لیگ یک بود.
کد خبر: ۱۲۲۸۴۸
به گزارش وب سایت دی‌اسپورت؛ کیانوش میرزایی که امسال برای خوشه طلایی به میدان می رود موفق شد یک گل به مس کرمان بزند و در نهایت شاهد پیروزی تیمش باشد. او صحبت هایش را اینگونه آغاز کرد: بعد از چند سال بازی در لیگ یک اول فصل پارسال چند پیشنهاد خوب دریافت کردم و با یک تیم متمول هم قرارداد امضا کردم ولی یکسری اتفاقات مرسوم در فوتبال افتاد که متاسفانه مجبور شدم به لیگ دو بروم. من ۱۰ سال پیش داماش بازی کردم و بعد سال‌ها دوباره به شهر رشت برگشتم. خاطرات خوبی با داماش داشتم و همه آن‌ها برایم تداعی شد. تیم خیلی خوبی تشکیل شد و از روز اول به عنوان مدعی در مسابقات حاضر شدیم یکسری مشکلات مدیریتی هم وجود داشت ولی حضور اکبر آقای میثاقیان و کادر خوب و حمایت هواداران عزیز و پرشور تیم و با همت همه بازیکنان هیچ کدام از مشکلات نتوانست جلوی پیشرفت تیم را بگیرد و بعد چند سال داماش دوباره به لیگ یک صعود کرد.

این بازیکن ادامه داد: شرایط فوتبال ایران طوری است که جا به جایی در تیم‌ها خیلی سخت و دشوار شده بعد از تماس مربی و دوست قدیمی جناب آقای کلهر با وجود شرایط سخت به خوشه طلایی پیوستم که خدا را شکر یک تیم خیلی خوب، قوی و کاملا رفیق تشکیل شد و با قدرت وارد مسابقات شدیم.

وی در مورد دیدار با مس کرمان و پیروزی برابر این تیم مدعی توضیح داد: مس کرمان همیشه و از قدیم در لیگ یک جزو تیم‌های مدعی بوده و با شرایط خیلی خوب لیگ یک را شروع می‌کرد ولی بچه‌های ما با همدلی و با تمام وجود بازی را شروع کردند و از اول بازی به تیم حریف فشار آوردیم و یک گل هم زدیم بعد از گل هم خیلی خوب بازی می کردیم که در یک صحنه تمرکز از دست رفت و تیم مس صاحب پنالتی و بازی مساوی شد. نیمه دوم ما شروع کننده بازی بودیم که در اولین حمله روی دروازه حریف من موفق شدم گل دوم تیمم را بزنم و جلو بیافتیم تیم مس سعی کرد که فشار بیشتری روی دروازه ما بیاورد که ما با تمرکز کامل جلوی حریف ایستادگی کردیم و حتی می توانستیم اختلاف را به دو یا سه گل افزایش بدهیم که این اتفاق نیفتاد و گلر حریف چند توپ خیلی خوب را مهار کرد و خداراشکر بازی با همان نتیجه دو بر یک به سود ما تمام شد.

میرزایی در پایان افزود: از همه عوامل تیم تشکر می کنم که با تمام وجود همه انرژی خودشان را برای بهتر شدن شرایط تیم ارائه می دادند و به امید روز های خیلی خوب برای خوشه طلایی.