۰۲ مهر ۱۴۰۲ - ۲۰:۴۱
شهرداری آستارا صفر - مس سونگون یک؛

یکه تازی مس در صدر با درخشش ستاره تبریزی

مس سونگون با پیروزی ۱-۰ در خانه شهرداری آستارا جایگاه خود در صدر جدول لیگ‌ یک را تثبیت کرد.
کد خبر: ۱۲۲۸۷۴
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ تیم فوتبال مس سونگون که با سه برد پیاپی فصل را آغاز کرد و از همان هفته نخست خود را در جمع بالانشینان قرار داد امشب در هفته چهارم میهمان شهرداری آستارا بود.

شهرداری آستارا که در رده چهاردهم حضور داشت در نیمه اول فراتر از رتبه جدولی اش ظاهر شد و پایاپای با مس سونگون نیمه جذابی را رقم زد.

شاگردان یوسف بخشی زاده که با وجود داشتن موقعیت های بهتر کار را با تساوی بدون گل در نیمه اول به پایان رساندند شروع بهتری در نیمه دوم داشتند و با تداوم آن سرانجام دروازه شهرداری را باز کردند.

در دقیقه ۶۹ پاس مهدی نجفی را علی پورمحمد با یک شوت دیدنی به گل اول مس تبدیل کرد و با حفظ  درخشش خود در این فصل برتری تیمش را به نتیجه رساند.

در سوی مقابل شهرداری آستارا نیز با ایجاد چند موقیعت گلزنی پنج بار تا آستانه فروپاشی دروازه صدرنشین فعلی لیگ رفت اما در هر یک از موقیعت ها توپ بازیکنان این تیم با بدشانسی به تیرک دروازه مس برخورد کرد تا شاگردان بیاتلو با نتیجه مشابه بازی با پارس جم مغلوب حریف تبریزی خود شوند.

مس تا پایان از تک گل ارزشمند خود محافظت کرد تا به پیروزی ۱-۰ در خانه شهرداری آستارا دست یافته و با کسب چهارمین برد متوالی به صدر جدول دسته اول تکیه بزند. شهرداری آستارا نیز با همان یک امتیازی که در هفته دوم رقابت ها برابر نفت مسجدسلیمان کسب کرده است در رتبه پانزدهم جدول قرار گرفت.