۰۲ مهر ۱۴۰۲ - ۲۱:۳۰
تعدادی از بازیکنان مسموم خوشه طلایی برگشتند!

خوشه ۱۰ نفره شروع کرد، یازده نفره پایان داد!

تیم فوتبال خوشه طلایی اردبیل با تعداد نفرات متفاوت در دو نیمه بازی برابر خلیج فارس ماهشهر در زمین مسابقه حاضر شد.
کد خبر: ۱۲۲۸۷۹
به گزارش وب سایت دی‌اسپورت؛ امروز سازمان لیگ، مجوز ۲۱ بازیکن تیم خوشه طلایی را برای حضور در دیدار برابر خلیج فارس ماهشهر صادر کرد اما حدود ۱۱ بازیکن این تیم پیش از آغاز مسابقه دچار مسمومیت غذایی شدند تا نتوانند تیم‌شان را در زمین مسابقه همراهی کنند.

این بازیکنان دقایقی پس از ورود به ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجدسلیمان با علائمی چون حالت تهوع و... مواجه شدند و در ادامه برای ادامه مداوا به بیمارستان انتقال یافتند.

خوشه طلایی که در هفته دوم به دلیل نقص مدارک و عدم پایبندی به تعهدات نتوانسته بود برابر سایپا به میدان برود در صورتی که این بازی هم در زمین حضور پیدا نمی‌کرد، احتمال داشت تا با رای کمیته انضباطی به دلیل مسئول شناخته شدن در برگزاری دو مسابقه و عدم حضور در دو مسابقه رسمی متناوب به دو رده مسابقاتی سقوط داده شود، به همین خاطر ترس از این موضوع و همچنین انتقال ۱۱ بازیکن به بیمارستان موجب شد تا این تیم با یک بازیکن کمتر و بدون بازیکن تعویضی در زمین برای انجام مسابقه حاضر شود.

اردبیلی‌ها نیمه نخست را با ۱۰ بازیکن بازی را آغاز کردند و این نیمه را با همین تعداد نفرات با تساوی بدون گل به پایان رساندند، در بین دو نیمه تعدادی از بازیکنان خوشه طلایی که پیش از آغاز مسابقه دچار مسمومیت و به بیمارستان منتقل شده بودند به ورزشگاه بازگشتند! و از آنجایی که طبق قانون این اجازه را داشتند تا نفرات خود در زمین مسابقه را تکمیل کنند و بازیکنان دیگر به عنوان بازیکن ذخیره بر روی نیمکت بنشینند از این رو یکی از بازیکنان با هماهنگی داور و نماینده فدراسیون به عنوان یار یازدهم این تیم وارد زمین شد تا نماینده اردبیل در نیمه دوم با ۱۱ بازیکن و نفرات کامل به بازی ادامه دهد، بقیه بازیکنان برگشتی نیز بر روی نیمکت نشستند تا در صورت صلاحدید کلهر وارد زمین شوند.

به جرئت می‌توان گفت این اتفاق نادر، عجیب و باور نکردنی باعث شد تا تیم خوشه طلایی به تنها تیمی در فوتبال تبدیل شود که در دو نیمه یک مسابقه رسمی با تعداد نفرات متفاوت وارد زمین شده و نتیجه مشابه بدون گل در هر دو نیمه را بدست آورده است.