۰۳ مهر ۱۴۰۲ - ۲۰:۰۲
مس کرمان صفر- سایپا صفر؛

بازی مهم و حساس هفته بدون گل و برنده شد

تقابل شاگردان محمودی‌نیا و حسینی‌نسب با تساوی بدون گل خاتمه یافت.
کد خبر: ۱۲۲۸۸۹
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ در مهم‌ترین مسابقه هفته چهارم لیگ دسته اول فوتبال ایران، تیم‌های مس کرمان و سایپا تهران از ساعت 18 امروز در ورزشگاه شهید باهنر کرمان مقابل هم قرار گرفتند که قضاوت این بازی را علیرضا حیدرپناه برعهده داشت.

محمدامین رضایی، سید جلال عبدی، علی خلیلی، علی تهامی، میلاد خدایی‌اصل، محمد صبوری، مهران امیری، عارف زینلی، پوریا غلامی، خشایار زبرجد و علی وزیری‌پناه 11 بازیکن اصلی مس کرمان بودند که در ابتدای دیدار مقابل سایپا با نظر محمود محمودی‌نیا به زمین رفتند.

نیما علیپور، رضا فرجی، محمدحسین خسروی، محمدرضا شیرزادی، پوریا بالی‌لاشک، محمد حسینی، پویا گل‌دوست، مهیار زحمتکش، محمود شفیعی، احسان جودکی و رضا مغانلو نیز نفرات آغاز کننده بازی برای سایپا بودند که در ترکیب این تیم مقابل مس کرمان حضور داشتند.

شاگردان محمدمهدی حسینی‌نسب در سایپا که طی سه دیدار اخیرشان سه پیروزی پیاپی مقابل دریا بابل، خوشه طلایی ساوه و فجر شهید سپاسی شیراز کسب کرده بودند و 9 امتیاز از سه بازی داشتند، در نیمه اول بازی خارج از خانه امروز برابر مس کرمان نمایش پایاپای و نزدیکی ارائه دادند و اگر خوش‌شانس بودند، می‌توانستند به گل هم برسند که این اتفاق نیفتاد.

در نیمه دوم مس کرمان که از امتیاز میزبانی بهره می‌برد و سعی داشت دو شکست اخیرش را جبران کند، کمی جلو کشید و به دنبال گلزنی بود، اما شاگردان حسینی‌نسب بازی را کنترل کردند و در نهایت این مسابقه با تساوی بدون گل خاتمه یافت.

تیم فوتبال سایپا با تساوی صفر- صفر خارج از خانه مقابل مس 10 امتیازی شد و بخاطر تفاضل گل بهتر نسبت به چادرملو اردکان به رده دوم جدول لیگ دسته اول صعود کرد و پایین‌تر از مس سونگون 12 امتیازی قرار گرفت و نارنجی پوشان کرمان نیز با 4 امتیاز در رتبه دهم قرار گرفتند.