۰۳ مهر ۱۴۰۲ - ۲۱:۰۸
آبی پوشان جنوب 2 - پارس جم صفر؛

ترمز زنبورها در دربی جنوب کشیده شد

قعرنشین رقابت های لیگ دسته اول موفق شد ترمز پارس جنوبی را بکشد و این تیم را بعد از سه برد متوالی شکست بدهد.
کد خبر: ۱۲۲۸۹۰
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ در آخرین بازی از هفته چهارم لیگ دسته اول عصر امروز تیم های استقلال آبی پوش ملاثانی و پارس جنوبی جم در ورزشگاه غدیر اهواز به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی با نتیجه دو بر صفر به سود میزبان آبی پوش خاتمه یافت.

اتفاق ویژه این بازی به خاموشی دو پروژکتور ورزشگاه غدیر و وقفه حدودا ده دقیقه ای برمی گشت؛ جایی که وقتی بازی با تساوی بدون گل دنبال می شد در دقیقه 52 خاموشی باعث ایجاد توقف در بازی شد.

با از سرگیری بازی بعد از روشن شدن نورافکن ها تیم میزبان عملکرد نسبتا بهتری داشت و توانست دو گل به تیم پارس جنوبی بزند. در دقیقه 73 ابوالفضل عکاشه روی پاس وحید نامداری گل اول را وارد دروازه حریف کرد و در دقیقه 79 احسان علوان زاده موفق شد برای بار دوم دروازه زنبورهای لیگ را فرو بریزد.

نکته قابل توجه کشیده شدن ترمز شاگردان امید رضا روانخواه بعد از سه برد متوالی توسط تیمی بود که از سه بازی قبلی خود سه تساوی نصیبش شده بود، اما به واسطه حکم انضباطی(کسر 3 امتیاز) در قعرجدول حضور داشت! استقلال ملاثانی اما ترمز پارس جم را کشید تا ضمن دشت سه امتیاز شیرین در جدول هم صعودی خوب داشته باشد.

با این نتیجه پارس جنوبی 9 امتیازی باقی ماند و رتبه چهارم جدول رده بندی را به خود اختصاص  داد. استقلال ملاثانی اما جمع امتیازاتش را به عدد سه رساند و به رتبه دوازدهم جدول لیگ دسته اول صعود کرد.