۰۳ مهر ۱۴۰۲ - ۲۲:۵۱
رشتی‌ها موقتا نقره داغ شدند!

فوری؛ ۱۰ بازیکن و ۳ نفر از اعضای کادر داماش محروم شدند

کد خبر: ۱۲۲۸۹۱
به گزارش وب سایت دی‌اسپورت؛ دیدار امروز دو تیم خیبر خرم‌آباد و داماش گیلان پس از اعتراض عوامل تیم داماش به داور مسابقه و ترک زمین از سوی تیم داوری نیمه تمام ماند تا کمیته انضباطی سرنوشت و نتیجه این بازی را تعیین کند.

در پی حمله ور شدن بازیکنان و اعضای کادرفنی داماش به سوی داور بازی و ضرب و شتم وی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال با صدور دستور موقت ۱۰ بازیکن، ۳ نفر از اعضای کادرفنی و اجرایی لاجوردی پوشان را تا اطلاع ثانوی محروم کرد!

بر اساس اعلام کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آقایان اشکان توانا، مهدی رستمی، امید پورقنبری، سید محمد خرم‌الحسینی، علیرضا مصطفایی، محمد رستمی، حسین خیری، سعید طالبی، مصطفی آقاجانی و آزاد جعفرزاده (بازیکن) به همراه محمد مختاری و محمود خرمزی (مربی) ابراهیم رضایی (تدارکات) نفرات و عوامل تیم داماش گیلان هستند که به دلیل تخلفات حادث شده در دیدار امروز برابر خیبر خرم‌آباد تا اطلاع ثانوی از همراهی تیمشان محروم هستند.

محرومیت تعدادی زیادی از بازیکنان اصلی داماش از حضور در مسابقات رسمی در شرایطی اتفاق می‌افتد که این تیم در هفته پنجم رقابت‌های لیگ یک باید روز یکشنبه ۹ مهرماه در دربی شمال کشور برابر دریای بابل صف آرایی کند، با این شرایط تیم داماش که در هفته‌های اخیر نتایج چندان مطلوبی را کسب نکرده است برای دیدار بعدی خود با چالش کمبود بازیکن مواجه خواهد بود.

فوری؛ ۱۰ بازیکن و ۳ نفر از اعضای کادر داماش محروم شدند