۰۵ مهر ۱۴۰۲ - ۱۷:۲۸

تاج: در ماجرای بازیکنان پرسپولیس پای قول در میان است

رئیس فدراسیون فوتبال گفت که در ماجرای بازگشت بازیکنان پرسپولیس به تهران برای همراهی این تیم در لیگ قهرمانان آسیا پای قول سرپرست تیم امید در میان است.
کد خبر: ۱۲۲۹۲۶
به گزارش وب سایت دی‌اسپورت، مهدی تاج در خصوص برتری 2 بر صفر تیم امید برابر تایلند، گفت: عنایتی دنبال این بود که تیم سرعتی‌تر بازی کند و گل‌های بیشتری بزند. بازیکنان ما روی اشتباه دروازه‌بان گل اول را زدند و گل دوم هم از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید. اگر در بازی‌های آینده بخواهیم اینگونه باشیم، ممکن است دچار مشکل شویم. 80-70 بازی درصد دست بازیکنان ما بود و وقتی اینگونه سهم ما در بازی زیاد است، باید اتفاق دیگری هم رقم بخورد و بیشتر گل بزنند. احساس می‌کنم عنایتی خیلی راضی نبود و امیدوارم بازی بعدی با نتایج بهتری همراه باشد.

رئیس فدراسیون فوتبال درباره احتمال بازگشت سه بازیکن پرسپولیس از اردوی تیم امید، اظهار داشت: در این باره جلسه داریم. فرقانی سرپرست تیم امید با مسئولان پرسپولیس از قبل به تفاهم رسیده و در این باره قول داده که بازیکنان برمی‌گردند. تعاملاتی بین مسئولان تیم امید و آقای درویش انجام شده و آنها اعتقاد دارند که سرپرست تیم امید قول داد. اگر پای قول در میان است و این بازیکنان را آوردند به شرط اینکه بعداً بفرستند باید مدنظر قرار گیرد. باید با درویش صحبت کنیم و ببینیم نتیجه چه می‌شود.

تاج درباره جلسه با جواد نکونام عنوان کرد: من رئیس فدراسیون هستم و او هم سرمربی استقلال است. استقلال تیمی بزرگ و برای کشور مهم است همان طور که پرسپولیس و سپاهان مهم هستند.  نکونام دغدغه‌هایی داشت که باید آن را گوش می‌دادم. برای رفع این دغدغه‌ها هر تلاشی لازم باشد انجام می‌دهم.
ترند های روز