۰۹ مهر ۱۴۰۲ - ۱۸:۲۲
سایپا 2 - آبی پوشان ملاثانی صفر؛

تسخیر صدر؛ حاصل اعتماد سایپا به ستاره های جوان

نارنجی‌های پایتخت موفق به کسب پیروزی دو بر صفر مقابل آبی پوشان جنوب شدند.
کد خبر: ۱۲۲۹۶۶
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ در یکی از مهم‌ترین دیدارهای هفته پنجم لیگ یک فوتبال ایران، تیم سایپا تهران از ساعت 16:15 امروز در ورزشگاه انقلاب کرج به مصاف تیم آبی پوشان جنوب ملاثانی رفت که قضاوت این بازی را مسعود فرح‌نیا برعهده داشت.

نیما علیپور، رضا فرجی، محمدرضا شیرزادی، محمدحسین خسروی، پوریا بالی لاشک، سید محمدطاها طباطبایی بافقی، پویا گلدوست گلستان، مهیار زحمتکش، محمود شفیعی، احسان جودکی و رضا مغانلو 11 بازیکن آغاز کننده بازی برای سایپا بودند که مهدی حسینی نسب از ابتدا برابر آبی پوشان جنوب به کار گرفته بود.

علی کردانی، علی حمودی، ادریس رحمانی، وحید نامداری، رضا آنتیک، محمود صالحی، علی فاتح، امیرحسین نشاط‌جو، امید صیدالی، آرش داجلیری و ابوالفضل بابادی عکاشه نیز نفرات اصلی آبی پوشان جنوب ملاثانی بودند که مقابل سایپا از ابتدا به زمین رفتند.

در نیمه اول دو تیم نمایش پایاپای داشتند و موقعیت‌های کمی روی دروازه‌ها شکل گرفت که البته سایپا یک گل در لحظات پایانی زد، اما در نیمه دوم شکل بازی متفاوت بود و نارنجی پوشان توانستند با نمایش کاملا برتر نسبت به حریف خود به سه امتیاز مهم دست پیدا کنند.

سایپا در دقیقه 2+45 روی ارسال احسان جودکی و ضربه سر پویا گلدوست به گل اول دست پیدا کرد که در نیمه دوم، آبی پوشان جنوب ملاثانی جلو کشیدند و به دنبال زدن گل تساوی بودند ولی شاگردان حسینی نسب توانستند یک گل دیگر بزنند.

نارنجی پوشان که ضدحملات خطرناکی داشتند، با استفاده از همین تاکتیک یک موقعیت جدی به وجود آوردند که داور یک خطای مشکوک به پنالتی روی علی صفری اعلام نکرد و بازی ادامه یافت تا همین فرصت را رضا مغانلو با شوت محکم تبدیل به گل کند.

در نهایت، قهرمان سابق لیگ برتر توانست با کسب پیروزی 2 بر صفر مقابل آبی پوشان جنوب ملاثانی به چهارمین پیروزی در این فصل دست پیدا کند تا 13 امتیازی شود و بالاتر از مس سونگون در صدر جدول لیگ دسته اول فوتبال ایران قرار بگیرد.