۱۰ مهر ۱۴۰۲ - ۱۹:۵۴
مس کرمان 0 - فجرسپاسی شیراز 1؛

پیروزی فجر برابر مس در کرمان با گل مردود!

تقابل لیگ برتری‌های سابق در کرمان در نهایت به سود فجری‌ها به پایان رسید.
کد خبر: ۱۲۲۹۹۰
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ مس کرمان عصر امروز دیداری خانگی به مصاف شاگردان مهدی رجب زاده رفت و در نهایت یک بر صفر مغلوب شد. کرمانی‌ها که لیگ را خوب شروع و در هفته نخست یک برد با ارزش در رشت مقابل داماش کسب کرده بودند، در سه دیدار اخیر خود تنها یک امتیاز اندوخته بودند. عملکردی که باعث انتقادات زیادی به سرمربی مسی‌ها شده و او را در شرایط عجیبی قرار داده بود.

مسی‌ها در نیمه نخست موقعیت‌های خوبی داشتند که مهم‌ترین آن در دقیقه ۳۸ توسط وزیری پناه خلق شد که پس از برخورد با تیرک دروازه به بیرون رفت و در سوی مقابل بهترین موقعیت شیرازی‌ها در دقیقه ۳۳ توسط رجبی در حالت تک به تک به بیرون زده شد تا بازی در نیمه نخست با تساوی پایان یابد.

در نیمه دوم و در حالی که بازی پایاپای دنبال می‌شد اما فجری‌ها قدر تک موقعیت مهم خود را دانستند و علی فتحی پس از دریبل مدافع مس در حالت تک به تک دروازه حریف را باز کرد. البته تک گل فجر در شرایطی به ثمر رسید که پیش از آن در میانه میدان بازیکن این تیم بر روی بازیکن مس مرتکب خطا شد اما داور این صحنه را خطا تشخیص نداد تا همان توپ تبدیل به گل شیرازی ها شود.

پس از آن کرمانی‌ها موقعیت‌هایی را روی دروازه حریف خود ایجاد کردند که با درخشش علی غلامزاده گلر و مدافعین فجر به ثمر ننشست تا بازی با همان یک گل به پایان برسد.

مسی‌ها با این باخت امتیازاتشان در همان عدد ۴ باقی بماند و به رتبه دوازدهم تنزل پیدا کنند. در سوی مقابل فجر سپاسی پس از پیروزی هفته قبل مقابل نفت و‌گاز گچساران توانستند، به سه امتیاز مهم خارج از خانه رسیدند و حالا با ۹ امتیاز در رده ششم قرار دارند.