۱۰ مهر ۱۴۰۲ - ۲۰:۳۷
پارس جم صفر - مس شهربابک 3؛

تحقیر زنبورها برابر تیم قعرنشین

پارس جنوبی جم در خانه خودش با سه گل مغلوب مس شهر بابک شد.
کد خبر: ۱۲۲۹۹۱
تحقیر زنبورها برابر تیم قعرنشین
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ در یکی از بازی‌های حساس هفته پنجم لیگ دسته اول عصر امروز پارس جنوبی در ورزشگاه تختی جم از مس شهر بابک پذیرایی کرد که این بازی با شکست سنگین سه بر صفر برای شاگردان روانخواه خاتمه یافت.

پارس جنوبی که بعد از سه برد متوالی هفته پیش مقابل استقلال ملاثانی شکست خورده بود، امروز جلوی چشمان هواداران خود امیدوار به کسب پیروزی مقابل تیم قعرنشین مس شهربابک و ادامه بالانشینی بود اما این اتفاق رخ نداد و شاگردان امید روانخواه با عملکردی ضعیف بازنده شدند.

از سوی دیگر مس شهربابک که از چهار بازی گذشته خود تنها یک امتیاز دشت کرده بودند و حتی یک گل هم نزده بودند، امروز با سه گل پیروز شدند و سه امتیاز شیرین را به دست آوردند.

در این بازی علی اکبر کربلایی در دقیقه ۱۱، حمید گلزاری در دقیقه ۵۳ و علیرضا ولی‌زاده در دقیقه ۸۲ از روی نقطه پنالتی برای مس گلزنی کردند و باعث پیروزی شاگردان قاسم شهبا شدند.

شکست تلخ پارس جنوبی در خانه با اعتراض هواداران این تیم در جم همراه بود و باعث شد آنها شعارهایی را علیه امیدرضا روانخواه و برخی بازیکنان سر بدهند.

با این نتیجه پارس جنوبی ۹ امتیازی باقی ماند و در رده هفتم جدول قرار گرفت. همچنین مس شهربابک جمع امتیازات خود را به عدد چهار رساند و تا رتبه یازدهم در جدول صعود کرد.