۱۰ مهر ۱۴۰۲ - ۲۲:۲۶

ساکت: درخواست الاتحاد خارج از مسائل ورزشی بود

مدیرعامل باشگاه سپاهان گفت ورزشگاه نقش جهان اصفهان بیش از ۲ سال است که مورد تأیید فیفا و AFC قرار گرفته و با همین طراحی میزبان ده‌ها مسابقه بوده است.
کد خبر: ۱۲۲۹۹۶
به گزارش وب سایت دی اسپورت، محمدرضا ساکت مدیرعامل باشگاه سپاهان در خصوص لغو دیدار با الاتحاد عربستان گفت: برای برگزاری یک مسابقه استاندارد همه شرایط از هفته‌ها قبل سازماندهی شده بود و همه عوامل درگیر این مسابقه، کار را آماده کرده بودند. استقبال بسیار خوب و شایسته‌ای از تیم الاتحاد انجام شد که مورد تقدیر مدیرعامل این باشگاه قرار گرفت. روز گذشته ساعت 11 صبح هم جلسه هماهنگی مسابقه با حضور نماینده AFC و نماینده امنیتی AFC و مدیران دو باشگاه برگزار شد و همه چیز برای برگزاری یک مسابقه خوب مورد تأیید قرار گرفت.

وی ادامه داد: ورزشگاه 75 هزار نفری نقش جهان اصفهان بیش از 2.5 سال است که مورد تأیید نمایندگان فیفا، AFC، مجوز حرفه‌ای و سازمان لیگ قرار گرفته و با همین شکل و شمایل و طراحی که امروز شاهد آن بودیم میزبان ده‌ها مسابقه بوده است. در جلسه هماهنگی مسابقه هم هیچ ابهامی به وجود نیامد و در صورتجلسه این بازی هم چیزی ذکر نشده است. حتی باشگاه سپاهان با هماهنگی ناظر مسابقه و مسئول برگزاری روز گذشته ساعت 19:30 ورزشگاه را برای تمرین در اختیار الاتحادی‌ها قرار داد و این تیم با همین شرایط و طراحی‌های موجود تمرین کرد. آنها تشکر و از میزبانی ما تقدیر کردند. امروز هم همه چیز خوب پیش رفت و مسئولان امنیتی و انتظامی به خوبی شرایط را سازماندهی کرده بودند و هواداران ما هم یک حضور همه‌جانبه داشتند و همه چیز برای برگزاری آماده بود. سفیر عربستان هم میهمان ما بود و ما از ساعت‌ها قبل در خدمت آنها بودیم.

مدیرعامل باشگاه سپاهان افزود: نزدیکی‌های مسابقه مواردی از سوی ناظر مسابقه مطرح شد که توسط الاتحادی‌ها مطالبه شده بود. درخواست آنها خارج از مسائل ورزشی و برخلاف اصولی بود که همه جا مطرح بوده است. روز قبل نیز جلسه هماهنگی برگزار شده بود. یکباره دیدیم که الاتحاد اقدام به خروج از ورزشگاه کرد. داور هم بازی را نیمه‌کاره اعلام کرد و ما هم با مستنداتی که داریم سریعاً شکایت‌مان را به AFC اعلام خواهیم کرد.

ساکت در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه کاروان الاتحاد هنوز در اصفهان است؟ گفت: تیم الاتحاد بلافاصله در همان استانداردهایی که استقبال شدند مورد بدرقه قرار گرفتند و به فرودگاه اصفهان رفتند و از قسمت گیت کنترل پاسپورت رد شدند و منتظر فرود هواپیمای خود هستند. طبیعی است که ما هم مستندات خود را ارائه خواهیم کرد. ورزشگاه ما با همین استانداردها و شکل و شمایل سال‌ها و برای صدها مسابقه استفاده شده و هیچ نکته خاصی برای آن مطرح نبود.
ترند های روز