۱۱ مهر ۱۴۰۲ - ۲۲:۰۴

درودگر: اختلاف نساجی و الهلال ۳ گل نبود

مدیرعامل باشگاه نساجی ایران معتقد است شاگردان سید مهدی رحمتی می‌توانستند با اختلاف تنها یک گل از الهلال شکست بخورند.
کد خبر: ۱۲۳۰۱۸
به گزارش وب سایت دی‌اسپورت، صادق درودگر پس از شکست 3 بر صفر تیم فوتبال نساجی ایران مقابل الهلال عربستان اظهار داشت: الهلال پُرافتخارترین تیم آسیا و بسیار قدرتمند است؛ به‌ویژه امسال که در لیگ قهرمانان و لیگ عربستان فوق‌العاده متفاوت حاضر شده است. ما دو گل به حریف دادیم و فاصله دو تیم، سه گل نبود.

وی با اشاره به هزینه هنگفت باشگاه الهلال برای جذب بازیکن تصریح کرد: بازیکن 270 میلیون دلاری شرایط بسیار متفاوتی دارد و از این پول‌ها به کسانی می‌دهند که کیفیت معناداری داشته باشند که این مسئله خودش را نشان داد. مربیان و بازیکنان ما تلاش می‌کردند بازی خوبی به نمایش بگذارند و این اتفاق در دقایقی از مسابقه افتاد. نمی‌گویم می‌توانستیم الهلال را ببریم، اما می‌شد اختلاف ما بیشتر از یک گل نباشد. با این حال مرتکب یکی دو اشتباه شدیم.

مدیرعامل باشگاه نساجی به ضربه مشکوک به گل اسماعیل بابایی به سمت دروازه الهلال خاطرنشان کرد: فکر می‌کنم این توپ منجر به گل شد و اگر این گل مورد قبول واقع می‌شد، شاید شرایط بازی تغییر می‌کرد.

درودگر درباره پرتاب اشیای برخی هواداران نساجی به زمین بیان کرد: بعضی از این آدم‌ها از ما نیستند؛ آنها تعصب دارند، اما جزو افراد شناخته‌شده ما نیستند و در حال کنترل موضوع هستیم. این اتفاقات در مقطعی از بازی رخ داد و در سراسر دیدار نبود. فوتبال محل دوستی و هم‌زیستی است. فوتبال برد و باخت دارد که باید تحمل هر دوی آنها را داشته باشیم. همه عوامل دست به دست هم دادیم و می‌توانیم میزبانی خوبی داشته باشیم تا رقابتی در این سطح خوب برگزار کنیم.

وی در مورد نظر مقامات باشگاه الهلال پیرامون میزبانی باشگاه نساجی گفت: آنها و سفیر عربستان از ما تشکر می‌کردند و می‌گفتند از میزبانی شما متشکریم. این افراد می‌گفتند این میزبانی به ما اطمینان داد بازی‌های بیشتری در ایران داشته باشیم و می‌دانیم با برنامه‌ریزی خوبی مواجه خواهیم بود. می‌توانید در این باره از مسئولان الهلال سوال کنید. ما کاری به نام تیم نداریم و موظف هستیم از الهلال، نوبهار و مومبای سیتی به بهترین شکل پذیرایی کنیم.