۱۱ مهر ۱۴۰۲ - ۲۲:۱۵

ژسوس: چمن ورزشگاه آزادی ایده‌آل نه اما برای بازی مناسب بود

سرمربی تیم فوتبال الهلال عربستان گفت، چمن ورزشگاه آزادی بهترین و ایده‌آل‌ترین چمن نبوده، اما برای بازی مناسب بوده است.
کد خبر: ۱۲۳۰۲۰
به گزارش وب سایت دی‌اسپورت، ژرژ ژسوس در نشست خبری پس از دیدار نساجی ایران - الهلال عربستان که به برتری 3 بر صفر الهلال انجامید، اظهار داشت: بازی اول را نبرده بودیم و دیدار با نساجی برای ما اهمیت زیادی داشت. این تیم در جدول گروه D بالاتر از ما بود و کسب این پیروزی برای ما بسیار مهم بود. بازی خوبی ارائه کردیم و از لحاظ تاکتیکی بسیار منظم بودیم. در نهایت توانستیم این برد را به دست بیاریم و به هدف خودمان رسیدیم.

وی در مورد شرایط زمین چمن ورزشگاه آزادی تصریح کرد: این بهترین و ایده‌آل‌ترین چمن نبود، اما برای بازی مناسب بود. من شرایط بدتر از این را هم دیده‌ام. با این حال در عربستان تجربه بازی در چمن‌های باکیفیت را داریم. این چمن برای دو تیم یکسان بود و می‌توان گفت شرایط عادلانه‌ای برقرار بود. کیفیت بالایی از خودمان نشان دادیم و بهانه‌ای بابت کیفیت چمن نداریم.

سرمربی تیم فوتبال الهلال عربستان درباره شرایط نیمار جونیور گفت: او در هر بازی نسبت به دیدار قبلی بهتر می‌شود و در تیم جا می‌افتد. من هم تلاش کردم تا جای ممکن به نیمار بازی بدهم و او را تعویض نکنم تا زمان بیشتری به این بازیکن برسد. فراموش نکنیم نیمار پس از شش ماه بازی نکردن به میادین بازگشته است و باید با احتیاط و دقت زیادی به او بازی بدهیم.

ژسوس در مورد سایر مدعیان قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا که الهلال با آنها رقابت می‌کند، خاطر نشان کرد: تیم‌های خوب دیگری مانند الهلال در آسیا هستند و ما یکی از آن تیم‌ها هستیم. فکر می‌کنم کیفیت یکی دو تیم دیگر در سطح الهلال باشد.

وی درباره درگیری بازیکنان نساجی و الهلال در نیمه نخست یادآور شد: شاید خیلی لازم نیست پس از این بازی وارد چنین مباحثی شویم. با این حال فکر می‌کنم نسبت به حرکت بازیکن نساجی، شدت رفتار بازیکن الهلال در حد کارت قرمز نبود. بازیکن ما (سلمان الفرج) قصد خیر و مداخله داشت. بازی بسیار خوب و زیبایی بود و نیاز نیست توجه زیادی به این موارد داشته باشیم.

سرمربی تیم فوتبال الهلال با بیان اینکه کیفیت مسابقه برای او اهمیت بیشتری نسبت به مسائل حاشیه‌ای داشت، بیان کرد: به جز دقایقی که ارزش فنی نداشت، بازی بسیار باکیفیتی بود و تماشاگران جوّ بسیار خوبی برای این مسابقه ایجاد کردند. خودمان از این فضا لذت بردیم و به نساجی بابت داشتن چنین طرفدارانی تبریک می‌گویم.