۱۱ مهر ۱۴۰۲ - ۲۲:۲۰

حدادیان: الهلال غول آسیاست اما تیم ما کم‌تجربه

مالک باشگاه نساجی مازندران گفت: الهلال تیم با تجربه‌ای است و بچه‌های ما کم تجربه هستند.
کد خبر: ۱۲۳۰۲۱
به گزارش وب سایت دی‌اسپورت، رضا حدادیان مالک باشگاه نساجی پس از شکست 3 بر صفر این تیم مقابل الهلال عربستان اظهار داشت: الهلال غول آسیاست، ولی فکر می‌کنم راه برای پیشرفت تیم ما وجود دارد. تجربه بچه‌های ما خیلی کمتر است و باید تجربه‌شان را بیشتر کنند. الان برای ما مهم بازی با نماینده ازبکستان است. بچه‌ها باید تمرکزشان را بیشتر کنند و با درایت زیاد بازی بعد را انجام دهند.

وی درباره صحنه مشکوک به گل تیم نساجی گفت: من هم تصور کردم گل شده است، یعنی از دید تلویزیون خوب بود، ولی فکر کنم کمی توپ روی خط بود. به هر حال VAR وجود دارد و نمی‌توانیم اعتراض کنیم.

مالک باشگاه نساجی درباره پرتاب بطری توسط هواداران نساجی توضیح داد: قطعاً پرتاب بطری برای همه تبعات دارد. این کار جالبی نیست، ولی احساسات هواداران است. ما قول می‌دهیم با هواداران صحبت کنیم و دیگر این موارد را مشاهده نکنیم.

حدادیان درمورد اینکه آیا کمکی از سوی مسئولان به باشگاه نساجی برای میزبانی از الهلال شده است یا خیر، گفت: استاندار خیلی در ورود تماشاگران کمک کرد. خدا را شکر بانوان ما هم آمدند و باعث افتخار است که دختران ما در ورزشگاه بودند.

وی در پاسخ به طرح این موضوع توضیح داد: درباره ورزشگاه وطنی احساسم این است که باید جای این ورزشگاه عوض شود و یک ورزشگاه بین 30 تا 40 هزار نفری در بین مسیر قائمشهر و ساری ساخته شود. همانطور که رئیس جمهور برای تهران دستور داد، مازندران هم نیاز دارد که یک استادیوم خوب داشته باشد. دقت کنید بازیکنان لیگ حدود 50 درصدشان از مازندران هستند و درصد بالایی هم در تیم ملی بازیکن از این استان حضور دارد. اگر زیرساخت مناسبی باشد شاید بچه‌های دیگر هم در ریل قرار بگیرند و باعث خدمت به مردم ایران شوند.

مالک باشگاه نساجی در پاسخ به این پرسش که پس از اتفاقات دیدار سپاهان ایران - الاتحاد عربستان شایعاتی روز گذشته مبنی بر درخواست باشگاه الهلال برای بازگشت به عربستان مطرح شده بود، گفت: همانطور شما گفتید حاشیه است! احترام دوطرفه بوده است. یک بازی بود که برگزار شد. خدا را شکر سفیر عربستان و مسئولان باشگاه هم خیلی از ما تشکر کردند و هیچ مشکلی نبود.