۱۳ مهر ۱۴۰۲ - ۱۹:۴۸

خمس: فکر نمی‌کردم مقابل آلومینیوم به بردی پرگل برسیم

سرمربی تیم فوتبال تراکتور تصور نمی‌کرده است تیمش با نتیجه‌ای پرگل در خانه آلومینیوم اراک پیروز شود.
کد خبر: ۱۲۳۰۳۹
به گزارش وب سایت دی اسپورت، پاکو خمس پس از برتری 4 بر صفر تیمش مقابل آلومینیوم اراک اظهار داشت: فکر نمی‌کردم با این نتیجه بازی را ببریم. در واقع اصلاً فکر نمی‌کنم با نتیجه 4 بر صفر از این زمین بیرون بیاییم. آلومینیوم تیم خوبی است و سخت است اینجا نتیجه گرفتن. فکر نمی‌کنم تیم دیگری بتواند اینجا با این نتیجه پیروز شود. آلومینیوم تیم خوبی است، ولی بچه‌‌های ما به خوبی بازی را درک کردند و توانستیم پیروز شویم.

وی درباره اینکه به نظر می‌رسد در پایان بازی پس از دست دادن با مجتبی حسینی اقدام به کری‌خوانی کرده است، گفت: نه، هیچ چیزی نبود.

سرمربی تیم فوتبال تراکتور در پاسخ به سؤال خبرنگاری مبنی بر اینکه شرایط تیم او در هفته‌های اخیر تغییر کرده است و به نظرش در صورت صعود تراکتور به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، این تیم می‌توانست نتایج خوبی بگیرد، یادآور شد: الان نمی‌توانم در این مورد بگویم چه اتفاقی می‌افتاد. ما در لیگ و جام حذفی هستیم و تمام تلاش‌مان را می‌کنیم بهترین نتیجه را در این دو جام بگیریم، اما نمی‌توانم درباره لیگ قهرمانان آسیا چیزی بگویم.

خمس در واکنش به یادآوری این موضوع که تمام ابزارها برای قهرمانی تراکتور آماده است و طرح این پرسش که «با این اوصاف سرخپوشان تبریزی می‌توانند قهرمانی را کسب کنند؟»، تصریح کرد: من پیشگو نیستم که بگویم در لیگ برتر چه اتفاقی خواهد افتاد. ما الان نتایج خوبی می‌گیریم، ولی در لیگ بلندمدت من نمی‌توانم از الان بگویم در آینده چه اتفاقی می‌افتد. بچه‌ها الان با هم هماهنگ شدند. شاید چون بازیکنان جدید زیادی داشتیم کار در یکی دو بازی اول سخت بود. کمی زمان برد تا بازیکنان خودشان را با سبک بازی ما وقف دهند. الان همه چیز خوب و باب میل ماست، ولی باید ببینیم در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد. ما تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا بهترین نتیجه را بگیریم.

«بعد از گل اول تراکتور بازیکنان این تیم خیلی روی زمین می‌افتادند و کادر فنی حریف معتقد بود بازیکنان تراکتور وقت تلف می‌کردند.»، وی در پاسخ به خبرنگاری که این نکته را یادآوری کرد، گفت: ما تیمی نیستم که هیچ وقت، وقت تلف کنیم. هیچ وقت دوست ندارم این کار را انجام دهیم، ولی ظاهراً در ایران خیلی تیم‌ها سعی می‌کنند وقتی جلو هستند این کار را کنند. ما چیزی را که در قانون نیست، انجام نمی‌دهیم، اما فکر می‌کنم در چند مورد بازیکنان حریف خطا کردند و حتی با آرنج ضربه زدند، اما داور تیم حریف را جریمه نکرد. به خاطر همین هم خطاها ادامه پیدا کرد و طبیعی است وقتی بازیکنان ضربه می‌خورند روی زمین بیفتند، ولی فکر نمی‌کنم کسی وقت تلف کرده باشد.
ترند های روز