۱۳ مهر ۱۴۰۲ - ۲۰:۴۴

ربیعی: جانانه برای کسب سه امتیاز تلاش کردیم

سرمربی تیم ذوب آهن اصفهان گفت: بعد از اخراج نادر محمدی و ۱۰ نفره شدن تیم، تحت فشار قرار گرفتیم و تیم رقیب با یک بازیکن بیشتر حملات زیادی را ترتیب داد اما بازیکنان ما جانانه بازی کردند و از اندوخته ای که داشتیم دفاع کردند.
کد خبر: ۱۲۳۰۴۰
به گزارش وب سایت دی اسپورت، محمد ربیعی در نشست خبری پس از بازی مقابل شمس آذر قزوین که عصر امروز در ورزشگاه سردار آزادگان برگزار شد، اظهار کرد: امروز بازی خوبی را از هر دو تیم شاهد بودیم و به تیم و کادرفنی شمس آذر نیز بابت ارائه رقابتی جذاب تبریک و خداقوت می گویم.

وی با بیان اینکه وزش باد بسیار در روند کلی بازی نقش داشت، افزود: علیرغم اینکه مقابل شمس آذر مدلی از بازی را منطبق بر شرایط موجود پیاده کردیم و به نتیجه رسیدیم اما در کل عملکرد تیم باب میل و سلیقه من نبود.

سرمربی ذوب آهن اضافه کرد: نیمه دوم را در ابتدا بد شروع کردیم و پس از آن در ۴۰ دقیقه به موازات تیم شمس آذر توانستیم بازی را ادامه بدهیم.

ربیعی خاطرنشان کرد: بعد از اخراج نادر محمدی و ۱۰ نفره شدن تیم، تحت فشار قرار گرفتیم و تیم رقیب با یک بازیکن بیشتر حملات زیادی را ترتیب داد اما بازیکنان ما جانانه بازی کردند و از اندوخته ای که داشتیم دفاع کردند.

وی عنوان کرد: تیم های شهرستانی در سال اول حضور در لیگ برتر، به زمان نیاز دارند تا بتوانند به ثبات برسند و بنده این موضوع را تجربه کرده ام.

سرمربی تیم ذوب آهن اصفهان همچنین به عملکرد داور بازی امروز اشاره کرد و ادامه داد: در رابطه با اتفاق مشکوک ابتدای نیمه دوم بازی هنوز صحنه را ندیده ام و نمی توانم اظهار نظر دقیق کنم. اشتباهات داوری فصل گذشته بیشترین آسیب را به تیم من وارد کرد و نمونه های آن نیز در دسترس و قابل مشاهده است.

ربیعی تاکید کرد: بازی امروز، بازیچالش برانگیز و سختی بود و اگر از خوشحالی من پس از بازی برداشت بدی شده از تمام مردم قزوین و تیم شمس آذر عذرخواهی می کنم.

وی در پایان گفت: جزو مربی هایی هستم که دوست دارم در پروژه های تیمی کار کنم و در سطح ملی فعالیت نداشته باشم و بر این اساس زمانی که پیشنهاد هدایت تیم ملی امید به من داده شد تصمیم گرفتم در تیم باشگاهی فعالیت خود را ادامه بدهم.