۱۳ مهر ۱۴۰۲ - ۲۱:۰۱

دقیقی: شمس آذر مظلوم ترین تیم ایران است

سرمربی تیم فوتبال شمس آذر قزوین با بیان اینکه در بازی مقابل ذوب آهن اصفهان از اشتباهات داوری آسیب دیدیم، گفت: شمس آذر مظلوم ترین تیم ایران است.
کد خبر: ۱۲۳۰۴۱
به گزارش وب سایت دی اسپورت، سعید دقیقی در نشست خبری پس از بازی مقابل ذوب آهن اصفهان که عصر امروز در ورزشگاه سردار آزادگان برگزار شد، اظهار کرد: امروز شایسته پیروزی بودیم اما متاسفانه از موقعیت هایی که داشتیم به خوبی استفاده نکردیم.

وی افزود: در نیمه اول شرایط و اتفافات بازی با ذوب آهن یار بود و این تیم توانست به هدف خود برسد اما در نیمه دوم ما بازی کاملا یک طرفه ای را ارائه دادیم و باید با ۲ یا ۳ گل پیروز می‌شدیم.

سرمربی تیم شمس آذر قزوین تصریح کرد: اگر بخواهیم در مورد داوری صحبت کنیم باید با دردسرها و محرومیت های احتمالی روبرو شویم. متاسفانه لیگ امسال از هر لحاظ چه برنامه ریزی و چه روند برگزاری بازی ها، مشکل دارد.

دقیقی ادامه داد: امروز در خط دفاع ۳ بازیکن اصلی خود را در اختیار نداشتیم و نتوانستیم از آن ها استفاده کنیم و مجبور شدیم بازیکنان پست های دیگر را برای دفاع به کار بگیریم.

وی در خصوص اتفاق جنجالی صحنه دقیقه ۴۶ بازی نیز عنوان کرد: به اعتقاد بنده در آن صحنه، گل صد در صد درست بود و اگر حتی آن توپ گل هم نشده بود باید اتفاق پس از آن پنالتی گرفته می شد. همچنین در دقیقه ۹۵ هم پنالتی واضح به سود ما گرفته نشد‌.

سرمربی تیم شمس آذر قزوین اذعان کرد: داوران مظلوم ترین قشر فوتبال می باشند که با مشکلات زیادی رو به رو هستند و اظهار نظر قطعی در خصوص اتفاقات بازی امروز را به کارشناسان داوری ارجاع می دهم.

دقیقی بیان کرد: شمس آذر مظلوم ترین تیم ایران است و همه دیدند در این مدت از چه بحران هایی عبور کرده ایم. با این وجود عملکرد تیم فوق العاده بوده و تاکنون بازی های تماشاگر پسندی را ارائه داده ایم.

وی خاطرنشان کرد: روزی باید نگران تیمی شد که نتواند خلق موقعیت کند. تمام تلاش مان را برای بازی های خارج از خانه و خانگی می کنیم و برنامه ریزی می کنیم تا نتایج خوبی را کسب کنیم. هدف ما این است که نشدنی ها را شدنی کنیم و تا حد زیادی موفق بوده ایم. کار بسیار سختی را پیش رو داریم و امیدوارم به شرایط مطلوب برسیم.