۱۴ مهر ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۵

همراه: این راه با زرینچه هموار می شود

مدافع آریو به خوش آتیه بودن تیمشان بابت کاربلد بودن کادرفنی و مستعد بودن بازیکنان امیدوار است.
کد خبر: ۱۲۳۰۴۶
به گزارش"دی‌اسپورت"؛ امیرحسام همراه، بازیکن جوان و خوش آتیه تیم لیگ یکی آریو اسلام شهر در رابطه با شرایط این تیم ابراز رضایت داشت و امیدوار است بتواند خودش را در این مسابقات نشان و جواب زحمات جواد زرینچه را به خوبی بدهد.

آریو که همواره آبستن بازیکنان با استعداد بوده و بازیکنان خوبی را به فوتبال ایران معرفی کرده است حالا مدافعی را به نام امیر حسام همراه را رو کرده است که قطعا در آینده بیشتر از او خواهیم شنید. همراه ۲۱ ساله که در که در بازی هفته گذشته این تیم موفق ظاهر شده بود در رابطه با این مسابقه گفت: بازی با تیم نفت و‌ گاز گچساران از سرعت و کیفیت بالایی برخوردار بود. در ابتدا و انتهای بازی تیم ما چندین موقعیت مناسب داشت که متاسفانه منجر به گل نشد اما سبب اخراج بازیکن تیم حریف گردید.هر چند که تیم مقابل هم چند موقعیت نه چندان جدی داشت اما در کل مساوی، نتیجه‌ی عادلانه‌ای برای این دیدار بود.

مدافع بنفش پوشان اسلامشهری در رابطه با اینکه این تیم اولین سال حضورش در لیگ یک را سپری می‌کند عنوان کرد: با توجه به اولین سال حضور تیم ما در لیگ یک، خوشبختانه ما از شرایط خوبی برخورداریم. هر چند که همیشه اولین سال حضور، سختی هایی را با خود به همراه دارد اما با توجه به علم و دانش کادر فنی کاربلد و بازیکنان مستعد و توانمندی که داریم قطعا با همدلی و پشتکار، این مسیر را هموار میکنیم.

همراه در آخر افزود:کمال تشکر را از کادر فنی محترم، اللخصوص آقای زرینچه، مرد بزرگ و انسان شریف، که به بنده اعتماد کرد تشکر دارم. و قطعا من هم تمام تلاشم را خواهم کرد تا جواب اعتمادشان رو به درستی بدهم.