۱۵ مهر ۱۴۰۲ - ۱۷:۳۱
شهرداری آستارا 1 - داماش گیلان 0؛

شهرداری مدیون بهزادی و پنالتی جنجالی!

شهرداری آستارا در ورزشگاه خانگی خود و با حمایت هوادارانش موفق شد تا دربی استان گیلان را به سود خود تمام کند.
کد خبر: ۱۲۳۰۵۱
شهرداری مدیون بهزادی و پنالتی جنجالی!
به گزارش"دی اسپورت"؛ درچارچوب رقابت‌های هفته ششم لیگ یک تیم‌های شهرداری آستارا و داماش گیلان در ورزشگاه وحدت آستارا به مصاف هم رفتند.

وحید بیات‌لو سرمربی شهرداری آستار با این یازده نفر به این مسابقه پا گذاشت: 
یوسف بهزادی، علی مغنمیان، شاهین ملکی، امیرسام نصیری، رامین دهقانی، مجید تاجیک، عرفان گلشنی، رضا صدری، محمد محمدزاده، شاهین مجیدی، سهیل پوربخش.

در سوی مقابل نیز مسعود پورمحمد، علیرضا مصطفایی، رضا پورمهدی‌آبادی، سید محمد خرم الحسینی، حسین خیری، مجتبی بیژن، سیدحسین حق شناس، مصطفی آقاجانی، محمد رستمی، مهدی رستمی، رضا زاهد تبار یازده بازیکن سیامک فراهانی در این دیدار بودند.

داماشی‌ها در نیمه نخست بهتر از میزبان خود عمل کردند و موقعیت‌هایی داشتند که نتوانستند از آن استفاده کنند و بازی در نیمه نخست با تساوی بدون گل به پایان رسید. در نیمه دوم شاگردان بیاتلو ضربان بازی را در دست گرفتند و در دقیقه 80 شوت امین حقده بازیکن تعویضی شهرداری درون محوطه به دست مدافع داماش برخورد کرد تا داور‌ یک پنالتی اعلام کند که با اعتراض شدید بازیکنان و نیمکت نشینان داماش همراه شد.

خود حقده پشت توپ ایستاد و بر‌خلاف حرکت مسعود پورمحمد تک گل مسابقه را به ثمر رساند تا سه امتیاز شیرین در آستارا بماند.

شهرداری با این برد هفت امتیازی شد و تا رتبه یازدهم صعود کرد. داماش نیز با این باخت دو امتیازی در رده هفدهم جدول باقی ماند.