۱۵ مهر ۱۴۰۲ - ۲۰:۳۱

الهامی: نمی‌توانستیم بهتر از این بازی کنیم

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان به این نکته اذعان کرد، در مصاف با استقلال به همه چیز فکر کرده بودند، به غیر از گل به خودی که از آبی‌پوشان خوردند.
کد خبر: ۱۲۳۰۵۸
به گزارش وب سایت دی اسپورت، ساکت الهامی پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل استقلال در نشست خبری اظهار داشت: به گروه داوری خسته نباشید می‌گویم که فوق‌العاده قضاوت کردند. به دو تیم هم خسته نباشید می‌گویم و به استقلالی‌ها تبریک. واقعیت این است که حق‌مان این بود که بتوانیم امتیاز بگیریم و حتی برنده هم باشیم، به هر حال فوتبال همین است. آن چیزی که می‌توانم درباره تیمم بگویم این است که مس به هارمونی واقعی رسیده است. یکی از بهترین بازی‌های چند فصل اخیر مس رفسنجان را شاهد بودیم و دیگر حرفی نمی‌ماند. ما به همه چیز فکر کرده بودیم غیر از گلی که خوردیم.

وی ادامه داد: از کیفیت بچه‌ها راضی هستم و دست تک‌تک‌شان را می‌بوسم، شرمنده هواداران شدیم و قول می‌دهیم که این شکست را در بازی‌های بعد جبران کنیم.

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان، در واکنش به این موضوع که علی‌رغم اضافه شدن پریرا، مس هنوز در زدن ضربات آخر مشکل دارد، گفت: شیمبا تازه به ترکیب ما اضافه شده است. بچه‌های دیگر هم کم‌کم به هارمونی تاکتیکی می‌رسند. قطعاً شیمبا، سجاد (شهباززاده) و محمد اکبریِ جوان به هماهنگی می‌رسند و مشکل گلزنی را رفع می‌کنیم. من انتقادات را می‌پذیرم، ولی دیگر نمی‌توانستیم بهتر از این بازی کنیم. کیفیت ما یک فوتبال خیلی تاپ بود.

الهامی خاطر نشان کرد: فوتبال همیشه با نتیجه‌اش سنجیده می‌شود و باید از بازی‌های بعد نتیجه بگیریم. با اتفاقاتی که در بازی‌ها می‌افتد، می‌توانیم نتیجه بگیریم. ما گل‌هایی دریافت می‌کنیم که نمی‌توانم چیزی در موردشان بگویم. ما اگر گل تاکتیکی بخوریم ناراحت نمی‌شوم. ما زمانی گل خوردیم که تیم برتر بودیم و بعد از آنهم موقعیت گلزنی داشتیم، اما موفق نشدیم گل بزنیم و شرمنده هواداران شدیم. من نوید روزهای خوش را به همه می‌دهم. هرچند که نتیجه باب میل ما نبود، اما این نتیجه را جبران می‌کنیم.