۱۵ مهر ۱۴۰۲ - ۲۱:۴۴

پیروزی ۴ گله سپاهان مقابل صنعت نفت

روز سوم از هفته هفتم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور با جشنواره گل سپاهان مقابل صنعت نفت آبادان خاتمه یافت.
کد خبر: ۱۲۳۰۶۰
به گزارش"دی اسپورت"؛ تیم فوتبال سپاهان از ساعت 19:45 امروز (شنبه) در چارچوب هفته هفتم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور در ورزشگاه نقش جهان اصفهان به مصاف صنعت نفت آبادان رفت که در پایان این بازی شاگردان مورایس با نتیجه 4 بر یک به برتری دست یافتند.

رضا اسدی (13)، آریا یوسفی (30) و عیسی آل‌کثیر (33 و 50) برای سپاهان در این بازی گلزنی کردند. آل‌کثیر که به تازگی مجوز بازی خود را دریافت کرده است بعد دبل در گلزنی مقابل تیم سابقش، شادی گل انجام نداد.

طالب ریکانی هم در دقیقه 80 تک گل صنعت نفت را به ثمر رساند.

قضاوت دیدار سپاهان - صنعت نفت آبادان برعهده سیدرضا مهدوی بود. این داور در نیمه اول بازی به میلاد زکی‌پور از سپاهان و حسین سنگرگیر از صنعت نفت آبادان کارت زرد نشان داد.

طلایی‌پوشان با پیروزی در بازی مقابل صنعت نفت آبادان 11 امتیازی شدند و در مکان سوم جدول رده‌بندی لیگ برتر ایستادند.

سپاهان تمام پنج بازی خود در فصل جاری را برده است و الان باید 15 امتیازی باشد، اما با رأی کمیته انضباطی چهار امتیاز از این تیم کسر شده است. عدم رعایت مفاد دستورالعمل ناظر بر قراردادها با بازیکنان، کادر فنی و افراد حاضر در مسابقات فصل 03-1402 منجر به کسر این امتیاز از سپاهان شد.

تیم فوتبال سپاهان اصفهان , تیم فوتبال صنعت نفت آبادان , تیم فوتبال سپاهان اصفهان , تیم فوتبال صنعت نفت آبادان , تیم فوتبال سپاهان اصفهان , تیم فوتبال صنعت نفت آبادان , 

ترند های روز