۱۵ مهر ۱۴۰۲ - ۲۳:۰۴

مربی نفت آبادان: انتظار چنین شکستی را نداشتیم

مربی تیم فوتبال نفت آبادان گفت: در وقفه ۳۸ روزه لیگ برتر ۲ بازی خوب خانگی را برگزار نکردیم و حالا مقابل سپاهان قرار گرفتیم، این موضوع بر روی ما تاثیر منفی داشت، سپاهان تیم قدرتمندی است اما انتظار چنین شکستی را نداشتیم.
کد خبر: ۱۲۳۰۷۹
به گزارش"دی اسپورت"، بهروز مک‌وندی، مربی تیم فوتبال نفت آبادان در نشست  خبری پس از دیدار با سپاهان اظهار داشت: به سپاهان بابت این برد تبریک می‌گویم، امیدوارم سپاهان در ادامه نیز عملکرد خوبی داشته باشد و در مسابقات آسیایی به جایگاهی که حق فوتبال مملکت است، دست یابند.

وی افزود: در نیمه اول بسیار ضعیف بازی کردیم، آن هم در مقابل تیم سپاهان که برای موفقیت در چند جبهه تلاش می‌کند، اگر مقابل سپاهان چنین بازی‌ای ارائه دهید قطعا جریمه خواهید شد و ما هم به بدترین شکل ممکن جریمه شدیم.

مک‌وندی تصریح کرد: ۳ گل در نیمه اول دریافت کردیم و ممکن بود گل‌های بیشتری نیز دریافت کنیم، در نیمه دوم بازیکنان ما تلاش بیشتری داشتند به چیزی که استحقاق آن را داشتند، دست یافتند، می‌توانستیم در نیمه دوم گل‌های بیشتری بزنیم.

مربی تیم نفت با بیان این که بعد یک وقفه ۳۸ روزه به این بازی رسیدند، خاطرنشان کرد: در این مدت ۲ بازی خوب خانگی را برگزار نکردیم و حالا مقابل سپاهان قرار گرفتیم، این موضوع بر روی ما تاثیر منفی داشت، سپاهان تیم قدرتمندی است اما انتظار چنین شکستی را نداشتیم.

وی در خصوص عملکرد دروازه‌بان تیم خود گفت: در فوتبال باید سوای اشتباهات فردی به بازی نگاه کرد و نمی‌توان شکست یک تیم را فقط به یک بازیکن ربط داد، اگر یک اشتباه داشتیم و یک گل دریافت می‌کردیم، شاید می‌شد چنین صحبتی کرد اما ما ۴ گل دریافت کردیم، در نیمه اول نه بازیکنان و نه کادرفنی چیزی برای ارائه نداشتیم.