۱۶ مهر ۱۴۰۲ - ۲۱:۲۷

گل‌محمدی: بعضی مواقع از بازیکنانم خجالت می‌کشم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پی پیروزی تیمش مقابل گل‌گهر از مشکلات سرخپوشان یاد کرد که ظاهراً قرار نیست برطرف شود.
کد خبر: ۱۲۳۰۸۸
به گزارش"دی اسپورت"؛ یحیی گل‌محمدی پس از پیروزی یک بر صفر تیم فوتبال پرسپولیس مقابل گل‌گهر سیرجان اظهار داشت: جا دارد از هر حضور گرم هواداران به ویژه بانوان که آمدند و حمایت و تشویق کردند، تشکر کنم. همچنین به جامعه هنری درگذشت فردوس کاویانی و آتیلا پسیانی را تسلیت می‌گویم.

نسبتاً توانستیم بازی خوبی انجام دهیم
وی ادامه داد: با توجه به وضعیت جدول، کسب سه امتیاز برای ما خیلی مهم و حائز اهمیت بود. بازی خوبی هم انجام دادیم. بازی سختی بود. گل‌گهر نظم خوبی داشت و در ضدحملات خطرناک بود. از این سه امتیاز خوشحالیم. از آن بازی‌هایی بود که خیلی سخت بود و با توجه به شرایط زمین که باز هم نسبت به قبل خیلی بهتر شده بود، کار سختی داشتیم. در اینجا جا دارد تشکر کنیم از کسانی که برای این زمین وقت گذاشتند. نسبتاً توانستیم بازی خوبی انجام دهیم.

بعضی مواقع از بازیکنانم خجالت می‌کشم، نمی‌دانم مشکل کی حل می‌شود
گل‌محمدی خاطر نشان کرد: از بازیکنان با توجه به مشکلاتی که دارند و نمی‌دانیم کی قرار است این مشکلات حل شود، تشکر می‌کنم. آنها واقعاً لایق این نیستند و زیاد در موردش صحبت نمی‌کنیم. می‌دانیم شرایط سختی است و ما هم بحث مالی نداریم، بحث این است که به این تیم اهمیت دهند و تشکر کنند از این تیمی که سه جام گرفته است. متأسفانه یک مقدار بی‌اهمیتی دیده می‌شود، ولی امروز دیدیم که چقدر بچه‌ها انرژی گذاشتند. از آنها تشکر می‌کنم. برای هواداران و حیثیت خودشان بازی کردند. نمی‌دانم چطور باید زحمات این بچه‌ها را جبران کنیم. خودم بعضی موقع‌ها خجالت می‌کشم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به این موضوع که اهدای سوپرجام بعد از بازی، فشار زیادی روی بازیکنان آورده بود تا با برد این جشن را برگزار کنند، گفت: بله با توجه به اینکه قرار بود یک جام بعد از بازی دریافت کنیم، دوست داشتیم این جام همراه با سه امتیاز و خوشحالی هواداران باشد. فکر می‌کنم اگر بازی مساوی می‌شد این جام هیچ لطفی نداشت. واقعاً از بچه‌ها تشکر می کنم. امیدوارم مسئولان و مدیریت قدردان این بچه‌ها باشند.

گل‌محمدی درباره گلزنی شهاب زاهدی نیز تصریح کرد: او موقعیت‌های خوبی به دست آورد و توانست خودش را در موقعیت قرار دهد. این برای یک مهاجم مهم است. توپ‌های خوبی هم به او رسید. به نظرم او می‌توانست گل‌های بیشتری هم بزند. اولین گلش با سه امتیاز همراه شد و این می‌تواند روی روحیه‌اش تأثیر بگذارد.

وی در پایان درباره شرایط نبیل باهویی خاطر نشان کرد: او یک مقدار که نه، خیلی از شرایط بدنی دور است و نیاز به زمان بیشتری دارد.