۱۶ مهر ۱۴۰۲ - ۲۲:۳۵

اوزونیدیس: فرقی میان گل ما و پرسپولیس وجود نداشت!

سرمربی گل‌گهر سیرجان از پذیرفته نشدن گل تیمش در دیدار با پرسپولیس انتقاد کرد.
کد خبر: ۱۲۳۰۸۹
اوزونیدیس: فرقی میان گل ما و پرسپولیس وجود نداشت!
به گزارش"دی اسپورت"؛، مارینوس اوزونیدیس پس از برتری یک بر صفر پرسپولیس مقابل گل‌گهر سیرجان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ما بعد از بازی باید به نشست خبری برویم. اینجا (میکسدزون ورزشگاه آزادی) هر کسی می‌تواند راه برود و چیزی بگوید. این احترام به من نیست که اینجا صحبت کنم! این پیروزی را به پرسپولیس تبریک می‌گویم و بهترین‌ها را برای این تیم و سایر نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا آرزو می‌کنم.

وی با اشاره به صحنه مشکوک به گل تیم گل‌گهر سیرجان تصریح کرد: شاید پرسپولیس شایسته پیروزی بود، اما هر دو تیم یک گل به ثمر رساندند و تفاوتی میان گل‌ها وجود نداشت. یک اشتباه بزرگ از کمک داور بازی دیدیم و توپ به میزان زیادی از خط دروازه عبور کرده بود. از اینکه او صحنه را ندید، سورپرایز شدم. نمی‌گویم کمک داور قصدی بابت آن اشتباه داشت، اما اشتباه بزرگی مرتکب شد.

سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر با بیان اینکه از نتیجه مسابقه رضایت ندارد، گفت: فکر می‌کنم خوب بازی کردیم و برای پرسپولیس مشکل‌ساز شدیم. برای اینکه پیشرفت کنیم، باید خودباوری بیشتری به خودمان داشته باشیم. بازیکنان زیادی از گل‌گهر در اختیار تیم امید بوده‌اند و برای هماهنگی به زمان نیاز داریم. فکر می‌کنم عملکردمان خوب بود، اما وقتی برای حریف مشکل‌ساز می‌شویم، باید نتیجه هم بگیریم.

اوزونیدیس در واکنش به سؤال خبرنگاری که پرسید چه نظری درباره لیگِ بدون VAR (سیستم کمک داور ویدیویی) دارد، خاطر نشان کرد: VAR در همه جای دنیا وجود دارد. نمی‌گویم با این گل حتماً پیروز می‌شدیم یا بازی را مساوی می‌کردیم؛ سؤال من این است که چرا این گل دیده نشد؟!