۱۹ مهر ۱۴۰۲ - ۲۱:۵۳

خرم الحسینی: من هم مثل مردم رشت عاشق داماش هستم

هافبک داماش گیلان از علاقه قلبی‌اش به این تیم صحبت می‌کند و آن جا را خانه خودش می داند.
کد خبر: ۱۲۳۱۲۰
به گزارش"دی اسپورت"؛ محمد خرم الحسینی که سال گذشته در نفت مسجدسلیمان توپ می‌زد امسال راهی داماش شد. او در این مورد به خبرنگار دی‌اسپورت گفت: اینکه از لیگ برتر به لیگ یک آمدم مثل خیلی از بازیکنان دیگر اسیر این قانونی که فدراسیون گذاشته بود شدم. همه ما بازیکنانی که از لیگ برتر به لیگ یک آمدیم یا از لیگ یک به لیگ دو رفتند خیلی از لحاظ فوتبالی و پیشرفتی که برای آینده برنامه ریزی کرده بودیم ضرر کردیم. با این حال دیگر کاری است که شده، امیدوارم در ادامه مسیر بتوانیم روز به روز پیشرفت کنیم.

خرم‌الحسینی درباره دلیل پیوستنش به داماش اظهار داشت: من واقعا از قدیم که داماش در لیگ برتر بود و حتی لیگ یک، خیلی آن را دنبال می‌کردم چون خودم هم اصالتاً شمالی هستم جو تماشاگرانش و آن شخصیت تیمی را واقعاً دوست داشتم بعد از اینکه پیشنهاد داماش آمد بدون هیچ وقفه‌ای قبول کردم. دوست داشتم برای تیمی بازی کنم که مردم شهرش عاشق آن تیم و از لحاظ خانوادگی هم هم‌زبان پدر و مادرم هستند. در کل شهری بود که دوست داشتم هم در آن بازی کنم هم برایش حداقل کاری که می توانم را انجام بدهم. انشاالله که روزای خوب برسد. من حس می‌کنم داماش لیاقتش خیلی بیشتر از اینها است. حالا هفته ششم است به نظرم فعلا هیچ چیزی معلوم نیست.

هافبک داماش در مورد تغییرات بر روی نیمکت گفت: شش هفته را با آقای سیامک فراهانی گذراندیم به نظر من از لحاظ فنی و تاکتیکی جز مربی‌های خوب لیگ ایران حساب می‌شود چون من تفکر و دیدگاهشان نسبت به بازی فوتبال را خیلی دوست داشتم واقعا از لحاظ تاکتیکی می‌توانم بگویم خیلی مربی خوبی بود ولی شش هفته شانس با تیم یار نبود اگر شانس داشتیم به نظر می‌رسد از ۶ تا بازی می‌توانستیم خیلی امتیازهای بیشتری بگیریم. این حرف من طوری است که با دیدن بازی‌ها هم شاید ثابت بشود که حرفم تا چه حدی صحت دارد ولی شانس نیاوردیم علیرغم اینکه تیم خیلی خوب بازی می‌کرد خود آقای فراهانی تصمیم گرفتند که استعفا بدهند. الان هم دو روز است که با آقای نظر محمدی شروع کردیم دو روز تمرین شاداب و خوب را پشت سر گذاشتیم. علی آقا خیلی سعی کرد که روحیه جنگندگی و برد را از این هفته در بچه‌ها تزریق کند. شرایط تیم الان خیلی خوب است و حس می‌کنم که این هفته صد درصد با ۳ امتیاز از زمین بازی خارج می شویم.

خرم الحسینی در پایان افزود: در نهایت می‌خواهم از هواداران خوب داماش بابت ۶ هفته‌ای که تیم خوب نتیجه نگرفت عذرخواهی کنم. واقعاً از آنها می‌خواهم که حمایت‌مان کنند. تیم خیلی مشکلات دارد ولی از آنجایی که می‌دانم مردم رشت با این تیم زندگی می‌کنند یعنی واقعاً عاشقانه دوسش دارند از آنها خواهش می‌کنم که حمایت‌شان را ادامه بدهند و انشاالله با برد این هفته مقابل خلیج فارس روند روزهای خوب‌مان را ادامه بدهیم.