۲۲ مهر ۱۴۰۲ - ۱۷:۰۲
مس سونگون 0 - چادرملو 1؛

فوق ستاره سیرجانی می درخشد، چادرملو نتیجه می گیرد!

چادرملو با شکست دادن مس سونگون به صدر جدول لیگ دسته یک صعود کرد.
کد خبر: ۱۲۳۱۳۶
فوق ستاره سیرجانی می درخشد، چادرملو نتیجه می گیرد!
به گزارش "دی اسپورت"؛ تیم فوتبال مس سونگون در یکی از بازی‌های هفته هفتم لیگ دسته اول میزبان چادرملو بود که این دیدار با برتری تیم مهمان به پایان رسید.

دیدار دو تیم از ساعت 15 امروز در ورزشگاه یادگار امام تبریز آغاز شد و طی آن تیم چادرملو موفق شد با کسب برد در خانه مس، سومین شکست متوالی را به این تیم متحمل کند.

مس سونگون که بعد از 4 برد متوالی 2 بازی بعدی خود را با شکست پشت سر گذاشته بود بازی امروز را تهاجمی آغاز کرد اما برخلاف جریان بازی این چادرملو بود که توانست در دقیقه 32 توسط رضا محمود آبادی به گل اول برسد.

نکته قابل توجه در مورد رضا محمود آبادی و چادرملو اینکه او تا پایان هفته هفتم توانسته 4 پاس گل به هم تیمی های خود ارسال کند و یک گل سه امتیازی نیز برای تیمش به ثمر برساند، در واقع اینکه از 8 گل چادرملو 4 گل محمودآبادی برای اردکانی ها ساخته و در به ثمر رسیدن یک گل نقش اصلی را ایفا کرده است تا بدین صورت او روی به ثمر رسیدن 5 گل چادرملو اثرگذاری مستقیم داشته باشد.

شاگردان یوسف بخشی زاده بعد از دریافت گل تلاش ناموفقی برای جبران داشتند تا با شکست یک بر صفر راهی رختکن شوند.

مس در میان تشویق اندک هوادارانی که در ورزشگاه حضور داشتند در 45 دقیقه دوم عزم خود را برای زدن گل تساوی جزم کرده بود اما در شرایطی که زمان زیادی از بازی به دلیل مصدومیت بازیکنان چادرملو در این نیمه تلف شد هیچ توپی در این نیمه از خط دروازه‌ها عبور نکرد تا مهمان موفق شود با حفظ تک گلی که در نیمه اول زده بود این دیدار را با برتری 1-0 به سود خود به پایان برساند.

چادرملو با کسب این پیروزی ارزشمند 16 امتیازی شده و با یک بازی بیشتر نسبت به سایپا موقتا جای این تیم در صدر جدول را گرفت. مس هم با 12 امتیاز در مکان پنجم باقی ماند.