۲۲ مهر ۱۴۰۲ - ۲۰:۰۶
نفت مسجدسلیمان 2 - آبی پوشان جنوب 2؛

عملیات موفق احیا در دربی خوزستان برای فرار از باخت

تلاش شاگردان اشکش و سلیمانی در دربی جنوب با تساوی به پایان رسید تا دو‌ تیم امتیاز را تقسیم کنند.
کد خبر: ۱۲۳۱۴۱
عملیات موفق احیا در دربی خوزستان برای فرار از باخت
به گزارش"دی اسپورت"، در این دیدار که در ورزشگاه بهنام محمدی مسجدسلیمان برگزار شد شاگردان اشکش با ترکیب امیر مقداد مالکی، سینا عبداللهی، علی گودرزی، متین پارسا، محمدرضا خدری، حسین بهرامی، سجاد تمیمی، رضا جباری، رضا احمدیان‌زاده، علی جراح و رضا رضایی به میدان رفتند.

در سوی دیگر میثم سلیمانی ترکیب تیمش را علی کردانی، امیرحسین نشاط‌جو، آرش داجلیری، علی حمودی، وحید نامداری، رضا آنتیک احمد جنادله، ادریس رحمانی، احسان علوان زاده، ابوالفضل عکاشه و هادی امینی انتخاب کرده بود.

هنوز یخ بازی آب نشده بود که در دقیقه ۴ مسابقه شوت رضا احمدیان زاده از زاویه بسته با اشتباه گلر استقلال به ثمر نشست تا شاگردان اشکش در خانه از حریف جلو بیفتند. در ادامه آبی‌ها حملات خود را طراحی کردند و نفتی‌ها در ضدحملات خطرناک عمل می‌کردند. در دقیقه ۳۵ مسابقه حرکت انفجاری ابوالفضل عکاشه و پاس عرضی دیدنی وی در دهانه دروازه به هادی امینی رسید تا مهاجم آبی‌ها با یک ضربه راحت بازی را به تساوی بکشاند و نیمه نخست با همین تساوی به پایان برسد.

در نیمه دوم دوباره خیلی زود و در دومین دقیقه با ضربه سجاد موسوی وینگر بومی خود از درون هجده قدم به گل رسیدند تا دوباره برنده میدان باشند اما شاگردان سلیمانی دست بردار نبودند و حملات آن‌ها در دقیقه ۶۴ و با شوت دیدنی احسان علوان زاده از پشت محوطه جریمه به گل رسیدند تا بازی به تساوی کشیده شود.

در ادامه حملات دو تیم راه به جایی نبرد تا تقسیم امتیازات در دربی دیدنی جنوب پایان کار دو تیم باشد. نفت مسجدسلیمان با این تساوی ۹ امتیازی شد و به رده نهم صعود کرد و استقلال ملاثانی که البته سه امتیاز منفی در جدول برایش لحاظ شده با این تساوی با ارزش ۵ امتیازی شد و در رده سیزدهم قرار گرفت