۲۴ مهر ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۸

باشگاه مس کرمان: رفتارهای ناظر بازی شبهه برانگیز بود!

باشگاه مس کرمان نسبت به اتفاقات و حواشی بازی روز گذشته با خیبر خرم‌آباد واکنش نشان داد.
کد خبر: ۱۲۳۱۵۴
به گزارش"دی‌اسپورت"؛ روز گذشته پس از گل نخست خیبر خرم‌آباد، دقایقی از بازی این تیم برابر مس کرمان به دلیل اعتراض و درگیری عوامل نیمکت مس با داوود رفعتی نماینده فدراسیون متوقف شد که در نهایت پس از حدود وقفه‌ای ۱۰ دقیقه‌ای و اخراج رضا یوسفی مربی بدنساز نارنجی پوشان از روی نیمکت، مسابقه دو تیم از سر گرفته شد.

سعید قرایی مدیر روابط عمومی و رسانه تیم مس کرمان که گزارشگری پخش زنده این بازی از یکی از تلویزیون‌های اینترنتی را برعهده داشت بارها در خلال گزارش خود به رفتارهای سخت‌گیرانه و عجیب داوود رفعتی شب قبل از بازی اشاره و نسبت به این رفتار‌ها انتقاد شدیدی کرد.

حالا به فاصله چند ساعت بعد از اتمام بازی باشگاه مس کرمان با انتشار گزارشی از حواشی مسابقه روز گذشته دو تیم، رفتارهای نماینده فدراسیون را بی معنا و شبهه برانگیز دانست.

باشگاه مس کرمان در این خصوص نوشت: در حالی که یکی از وظایف مهم ناظر بازی ایجاد آرامش و مدیریت اتفاقات یک مسابقه برای برگزاری روال عالی یک مسابقه فوتبال می باشد، اما در بازی مس کرمان و خیبر عکس این موضوع رخ داد و ناظر برگزاری بازی به شکلی عجیب توقفی طولانی در جریان مسابقه ایجاد نمود.

در حالی که بعد از گل اول تیم خیبر  در دقیقه 20 بازی تیم مس کرمان درصدد بود به بازی سرعت ببخشد تا بازنده به رختکن نرود اما ناگهان ناظر مسابقه پس از درگیری با یکی از مربیان تیم مس نزدیک به ده دقیقه از زمان مسابقه را متوقف نمود و یکی از صحنه های عجیب این هفته در رقابت های لیگ یک را ایجاد کرد.

درحالی که یکی از مربیان تیم مس از روی نیمکت اخراج شد و به سکوها منتقل شد، ناظر مسابقه دستور وقفه طولانی در برگزاری مسابقه را داد که کاملا در جریان بازی اثرگذار بود و مشخص نبود اصرار ناظر این مسابقه برای ایجاد وقفه آن هم با این دقایق طولانی در مسابقه به چه علت می باشد که سبب شد جریان بازی کاملا مختل شود.

البته رفتارهای ناظر این بازی، از پیش از مسابقه عجیب جلوه می کرد و سخت گیری هایی که کاملا بی معنا و شبهه انگیز حکایت از آن داشت که احتمالا مس کرمان در جریان مسابقه نیز با نظارت این ناظر یعنی آقای رفعتی با دردسرهای زیادی مواجه خواهد شد که این موضوع در جریان مسابقه و تنش هایی که از سوی ایشان ایجاد شد کاملا مشهود گشت.