۲۵ مهر ۱۴۰۲ - ۲۰:۳۱

حسینی: نباید فکر کنیم با پیروزی مقابل نساجی خبری می‌شود!

سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک در پی پیروزی تیمش در خانه نساجی مازندران تأکید کرد آلومینیوم بهترین باشگاهی است که در آن مربیگری کرده.
کد خبر: ۱۲۳۱۸۹
به گزارش"دی اسپورت"، سید مجتبی حسینی در نشست خبری بعد از دیدار تیم فوتبال آلومینیوم اراک مقابل نساجی مازندران که به برتری یک بر صفر تیمِ اراکی انجامید، اظهار داشت: با برنامه‌ریزی خوبی وارد زمین شدیم و خوشبختانه در اوایل بازی گل بسیار خوبی زدیم. در ادامه تلاش کردیم بازی را کنترل کنیم و در ضدحملات و انتقال توپ، به تیم خوب نساجی ضربه بزنیم.

وی با بیان اینکه آلومینیوم موقعیت‌های خوبی به دست آورد و از رسیدن به گل‌های دوم و سوم بازماند، تصریح کرد: اینکه در این زمین مقابل تیم خوب نساجی و این تماشاگران پُرشور توانستیم فرصت‌های کمی به حریف بدهیم و موقعیت‌های خوبی خلق کنیم، جای خوشحالی دارد.

سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک با بیان اینکه شاگردانش با جان و دل بازی کردند، گفت: شکست غافلگیرکننده مقابل تراکتور حق‌مان نبود و همانطور که نباید بابت این باخت ناامید شویم، نباید فکر کنیم با این پیروزی خبری می‌شود! فوتبال بالا و پایین زیادی دارد و باید تمرکز خودمان را حفظ کنیم.

حسینی در مورد گریستن خود در حاشیه مسابقه بیان کرد: این مسئله ارتباطی به فوتبال نداشت. سال گذشته که با تیم پیکان به ورزشگاه شهید وطنی آمدیم، روز سوم درگذشت مادرم بود و من به یاد آن روز افتادم.

وی درباره اینکه پیش‌بینی می‌شد آلومینیوم اراک به‌خاطر شرایط بودجه‌ای خود نمی‌تواند جایی در نیمه بالایی جدول داشته باشد و باید برای فرار از سقوط بجنگد، عنوان کرد: همیشه مانند پیکان و نفت مسجدسلیمان، چنین تیم‌هایی را در سرمربیگری به ما داده‌اند! آلومینیوم تیم بسیار خوبی است، اما امسال نقل‌وانتقالات زیادی داشت و بودجه باشگاه تعدیل شد.

«از حضور در آلومینیوم بسیار خوشحال هستم.»، سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک ضمن بیان این جمله گفت: در این شرایط تلاش کردیم با انتخاب‌های درست و کار خوب، این بچه‌ها را دور هم جمع کنیم. آلومینیوم مدیران و جوّ بسیار خوبی دارد و مدیریت آلومینیوم همیشه پشت بازیکنان و کادر فنی تیم است. از ته دل می‌گویم آلومینیوم مدیریت و هواداران بسیار بسیار خوبی دارد و بهترین باشگاهی است که در آن مربیگری کرده‌ام.

حسینی در واکنش به خبرنگاری که پرسید آیا انتظار بازی چنین ضعیفی از نساجی را داشت یا خیر، اظهار داشت: من نمی‌توانم درباره نساجی اظهارنظر کنم. نساجی تیم بسیار خوبی است، اما آنالیز بسیار دقیقی از این تیم داشتیم و گل ابتدای بازی کمک زیادی به ما کرد. نباید مغرور شویم و حریف را سرزنش کنیم.

وی با تمجید از بازیکنان آلومینیوم خاطرنشان کرد: می‌دانستیم باید نساجی را تحت فشار بگذاریم و بازیکنان ما، حریف را 90 دقیقه تحت فشار قرار دادند. اگر به بازیکنان نساجی فضا می‌دادیم، ما را خیلی اذیت می‌کردند. خدا را شکر بچه‌ها توجیه شدند، شرایط بدنی خوبی داشتند و وظایف خودشان را انجام دادند.

سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک در مورد نیمکت‌نشینی احمد گوهری و ایستادن محمد خلیفه در دروازه تیمش تصریح کرد: خلیفه 19 ساله است و شرایط خوبی در تمرینات داشت. کادر فنی تصمیم گرفت شانسی به این بازیکن بدهد. ما دو دروازه‌بان بسیار خوب داریم و احمد گوهری با خلیفه رقابت می‌کند. گوهری یک دروازه‌بان بسیار خوب و باتجربه است و خلیفه هم نباید مغرور شود.