۲۷ مهر ۱۴۰۲ - ۱۹:۴۴

اظهارات صالحی و صادقی در مورد بازی پرسپولیس

۲ بازیکن پیکان پس از شکست مقابل پرسپولیس درباره این دیدار اظهارنظر کردند.
کد خبر: ۱۲۳۲۰۰
به گزارش"دی اسپورت"، ابراهیم صالحی در خصوص شکست 3 بر یک پیکان مقابل پرسپولیس گفت: در مسابقه‌ای که 7 موقعیت گل داشتیم فقط یک گل زدیم و در حالی که پرسپولیسی‌ها 4 موقعیت گل داشتند و 3 گل به ثمر رساندند. بازی را از دست دادیم و شرایط بازی برای ما خوب پیش نرفت.

وی درباره میزبانی پیکان در قزوین گفت: بعضی وقت‌ها پیش می‌آید، چمن ورزشگاه پاس قوامین خوب نبود و ورزشگاه آزادی هم نشد. نزدیک‌ترین ورزشگاه قزوین بود که چمن خوبی هم داشت و جا دارد از مسئولان قزوین تشکر می‌کنیم.

بازیکن پیکان در پاسخ به این سؤال مبنی بر اینکه بعد از گل تساوی، به دنبال گل‌های بعدی هم بودید؟ تصریح کرد: روند بازی به نفع ما بود اما تجربه پرسپولیسی‌ها بعد از گل اول ما به کمک‌شان آمد و توانستند بازی را ببرند. 

صالحی درباره قضاوت داور گفت: داوری عالی بود و خیلی خوب قضاوت کرد.

همچنین، ایمان صادقی دروازه‌بان پیکان گفت: مقابل پرسپولیس موقعیت‌های خوبی داشتیم ولی استفاده نکردیم. پرسپولیس هم از موقعیت‌هایش استفاده کرد و توانست برنده بازی شود. شرایط زمین چمن هم بد نبود و کیفیت خوبی داشت.

وی درباره داوری بازی گفت: داوری بدی ندیدیم و قضاوت خوبی شاهد بودیم.

بازیکن پیکان درباره این موضوع که خیلی‌ها می‌گفتند با وجود غیبت چند بازیکن پرسپولیس به نظر می‌رسید که پیکان کار سختی نخواهد داشت، یادآور شد: پرسپولیس که 11 بازیکن ندارد و طوری تیم می‌بندد که در آخر فصل قهرمان شود. این تیم بازیکنان باکیفیتی دارد که امروز هم کیفیت‌شان را نشان دادند. بازیکنان پیکان هم خیلی خوب تلاش کردند و موقعیت‌های خوبی داشتیم. بازیکنان جوانی داریم و سن کم آنها باعث شد که امروز نتوانیم نتیجه مناسب را بگیریم.