۲۷ مهر ۱۴۰۲ - ۲۰:۲۸

مددی: دوست داشتیم در اراک با پرسپولیس بازی کنیم

مدیرعامل باشگاه پیکان گفت: خوشایند تیم ما این بود که بازی با پرسپولیس در اراک برگزار شود اما سازمان لیگ درخواست کرد تا نزدیک‌ترین شهر انتخاب شود.
کد خبر: ۱۲۳۲۰۴
به گزارش"دی اسپورت"، احمد مددی پس از شکست 3 بر یک پیکان مقابل پرسپولیس در خصوص میزبانی قزوین از این بازی گفت: جا دارد از میزبانی شایسته استان قزوین تشکر ویژه کنم. بازی را بسیار خوب برگزار کردند. فکر می‌کنم تیم رقیب هم رضایت داشت. بعد از استان البرز، قزوین نزدیک‌ترین گزینه بود.

وی در مورد ناراحتی رسول خطیبی از بازی در قزوین گفت: ما با مسئولان استان‌های البرز،‌ مرکزی و قزوین صحبت کردیم. البرز بعد از 48 ساعت گفت که نمی تواند میزبانی کند. با توجه به اینکه ملی پوشان پرسپولیس تازه از اردن آمده بودند، با صحبت‌هایی که با بهاروند داشتم گفتند که نزدیک‌ترین استان را انتخاب کنیم. شاید خوشایند ما این بود که در اراک بازی کنیم ولی باید شرایط سازمان لیگ را می‌سنجیدیم و باید آنها نظر نهایی را اعلام می‌کردند.

مدیرعامل باشگاه پیکان گفت: پیکان از فقر تماشاگر رنج می‌برد و بیشتر تماشاگران قزوینی هم هوادار رقیب بودند. این بازی را هر جا هم برگزار می‌کردیم هواداران رقیب بیشتر از ما بودند. این هم مربوط به امسال و سال قبل نیست. کلاً فلسفه باشگاه پیکان این است که از حاشیه دور است. امروز هم بار فنی بازی خیلی بالا بود و پیکان خیلی خوب بازی کرد. شاید کمی بی‌تجربگی و غفلت باعث شد که نتیجه را از دست بدهیم.

مددی در پاسخ به این پرسش که چقدر برای اجاره ورزشگاه هزینه کردند، گفت: امروز صحبت کردیم بین 200 تا 250 میلیون تومان فقط برای چمن ورزشگاه بدهیم. قطعاً هزینه‌های دیگر هم وجود دارد.