۲۸ مهر ۱۴۰۲ - ۱۸:۴۳
چادرملو اردکان 1 - پارس جم 2؛

پیروزی جنجالی پارس برابر صدرنشین در یزد

پارس جنوبی‌جم بعد از ۴ هفته که در کسب برد ناکام مانده بود، توانست صدرنشین مسابقات را در خانه اش شکست بدهد.
کد خبر: ۱۲۳۲۱۸
پیروزی جنجالی پارس برابر صدرنشین در یزد
به گزارش "دی اسپورت"، در یکی از دیدارهای حساس هفته هشتم لیگ دسته اول امروز در ورزشگاه شهید نصیری یزد چادرملو اردکان از پارس جنوبی جم میزبانی کرد که این بازی با برتری دو بر یک شاگردان امیدرضا روانخواه خاتمه یافت.

در این مسابقه بعد از روند متعادل بازی در دقیقه ۳۲ علی خدادادی بازیکن سابق چادرملو با یک ضربه تماشایی از پشت محوطه جریمه دروازه تیم سابق خود را با پیراهن پارس جم باز کرد. چند دقیقه بعد محمدرضا مسلمی جاوید که به عنوان بازیکن تعویضی بعد از مصدومیت یار هم تیمی خود وارد زمین شده بود، دروازه پارس جنوبی را باز کرد.

در نیمه دوم پارس جنوبی روی یکی از معدود موقعیت‌های گلزنی خود توسط علیرضا خدابخشی به گل دوم در دقیقه ۵۲ رسید. زنبورهای جمی که با اخراج علیرضا خدابخشی حدود ۲۵ دقیقه ده نفره بازی کرده بودند، فشار زیادی را در دقایق پایانی تحمل کردند اما دفاع جانانه آنها و بی دقتی مهاجمان چادرملو مانع از باز شدن دروازه شان شد.

در نهایت پارس جنوبی که طی چهار هفته گذشته تنها یک امتیاز دشت کرده بود، با نتیجه دو بر یک مقابل صدرنشین به پیروزی رسید و جمع امتیازات خود را به ۱۳ رساند تا دوباره جزو مدعیان صعود شمرده شود.

تیم سعید اخباری نیز با شکست امروز ۱۶ امتیازی باقی ماند و فعلا در رده دوم جدول مسابقات قرار گرفته است.