۲۸ مهر ۱۴۰۲ - ۲۰:۱۱

چشمی: دو گل بچگانه خوردیم

بازیکن تیم فوتبال استقلال گفت: در شروع بازی دو گل بچگانه خوردیم ولی خدا را شکر به بازی برگشتم و برنده بازی شدیم.
کد خبر: ۱۲۳۲۲۹
به گزارش"دی اسپورت"، روزبه چشمی درباره برتری 3 بر 2 استقلال مقابل هوادار تهران در هفته ششم لیگ برتر فوتبال، گفت: دو گل بچگانه خوردیم اما خدا را شکر به بازی برگشتیم و برنده شدیم. کادرفنی تأکید کرده بود شروع‌مان بد نباشد اما این اتفاق نیفتاد و خوب شروع نکردیم. بازیکنان در ادامه جنگیدند.

وی در مورد صدرنشینی استقلال با وجود یکسری مشکلات تصریح کرد: از حالا زود است درباره صدرنشینی صحبت کنیم چون امتیازها نزدیک است. تلاش می‌کنیم هر بازی سه امتیاز را بگیریم. اگر مشکلاتی وجود دارد بیرون از بازی‌هاست. پس از خوردن گل دوم، بازیکنان به لحاظ روحی - روانی بهم ریختند ولی خیلی زود برگشتند.

هافبک استقلال در واکنش به میزبانی آبی‌پوشان در خارج از تهران خاطرنشان کرد: حق هواداران و بازیکنان است که در آزادی بازی کنیم. چمن ورزشگاه به نسبت چند هفته گذشته بهتر شده است. حق هواداران و تیم است که در خانه بازی کنند.

چشمی در خصوص کاهش رقم قرارداد بازیکنان استقلال یادآور شد: این بحث درون خانواده است و ان‌شاء‌الله جلسه می‌گذاریم و حل می‌شود.

وی گفت: هواداران سنگ تمام گذاشتند و چه آقایان و چه بانوان که اگر نبودند شاید سخت می‌شد که به بازی برگردیم و سه امتیاز را بگیریم. دست تک تک هواداران را می‌بوسم و امیدوارم ظرفیت بیشتری به هواداران آقا و خانم داده شود. با اینکه ظرفیت کمی به هواداران داده شد، لذت بیشتری بردیم.