۲۸ مهر ۱۴۰۲ - ۲۱:۲۲

رجبی: استقلال در حال رسیدن به ثبات تاکتیکی است

مربی تیم فوتبال استقلال بر این باور است که آبی‌ها رفته‌رفته به ثبات تاکتیکی می‌رسند.
کد خبر: ۱۲۳۲۳۱
به گزارش"دی اسپورت"، حمیدرضا رجبی پس از پیروزی 3 بر 2 تیم فوتبال استقلال مقابل هوادار اظهار داشت: از تماشاگرانی که سنگ تمام گذاشتند و با حمایت‌شان توانستند استقلال را به جلو ببرند، تشکر می‌کنم. همچنین به‌صورت ویژه از بازیکنان تشکر می‌کنم.

وی در مورد شرایط ورزشگاه آزادی تصریح کرد: شرایط مناسبی برقرار است و استقلال حق دارد که در زمین خودش یعنی ورزشگاه آزادی میزبان باشد. این هواداران باید از فوتبال لذت ببرند. ما نشان دادیم تیم ما در حال رسیدن به ثبات تاکتیکی است و دیدید پس از اینکه از هوادار عقب افتادیم، به بازی نظم دادیم.

مربی استقلال درباره رد پیشنهاد سرمربیگری مس کرمان گفت: افتخار دارم که در خدمت هواداران پُرشور استقلال، جواد نکونام و تیم بزرگ استقلال باشم. ان‌شاءالله امسال کمک کنیم استقلال تیم شایسته‌ای باشد، در کورس قهرمانی باشیم و نتیجه لازم را بگیریم. امیدوارم تمام تیم و ارکان باشگاه همت کنند تا در این راه موفق باشیم.

رجبی در مورد وضعیت آرمین سهرابیان،‌ مدافع تیم استقلال خاطرنشان کرد: او بازیکنی قابل قبول است که مصدوم بوده و به تمرینات بازگشته است. اگر سهرابیان شرایط لازم را داشته باشد، از وجودش استفاده می‌کنیم.