۲۸ مهر ۱۴۰۲ - ۲۱:۳۱

حسینی: از آشتی خطیر و نکونام خوشحال شدم

دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال گفت: خداراشکر که رابطه مدیریت باشگاه و سرمربی تیم خوب شده است و من از آشتی خطیر و نکونام خوشحال شدم.
کد خبر: ۱۲۳۲۳۳
به گزارش"دی اسپورت"، سید حسین حسینی درباره پیروزی 3 بر 2 استقلال مقابل هوادار گفت: خدا را شکر توانستیم به بازی برگردیم و یکی از پیروزی‌های دلچسب استقلال را رقم زدیم. امروز اتفاق خوبی بود که بانوان هوادار هم در ورزشگاه حضور داشتند و امیدواریم که در بازی‌های بعدی هم در کنار ما باشند و تماشاگران بیشتری در بازی‌های آینده به ورزشگاه بیایند.

وی درباره اینکه استقلالی‌ها حاضر نیستند غیر از تهران در شهر دیگری بازی کنند، عنوان کرد: این حق مسلم ما است که در زمین خودمان بازی کنیم، چمن ورزشگاه آزادی هم دیدید که خیلی خوب است و اگر بخواهیم در اکباتان هم بازی کنیم مثل بازی بیرون از خانه برای ما می‌شود و مطمئن باشید که ما غیر از آزادی در جای دیگری بازی نمی‌کنیم. به نظر من چمن آزادی نسبت به هفته‌های گذشته بهتر بود و در بازی بعدی هم در اینجا بازی می‌کنیم.

دروازه‌بان استقلال در پاسخ به این سؤال که درباره کاهش قرارداد با آنها صحبت کرده‌اند، تصریح کرد: به نظر می‌آید که سقف بودجه‌ای که امسال گذاشتند کار درستی نبودند و از طرف دیگری هم سهمیه تیم‌ها را کم کردند و خیلی از بازیکنان می‌توانستند در لیگ برتر بازی کنند و بیرون ماندند. به نظر من فکر درستی پشت این تصمیمات نبود. من در اول فصل هم تا جایی که توانستم به باشگاه کمک کردم و امیدوارم که تعاملی بین بازیکنان و باشگاه باشد تا سقف را رعایت کنیم.

حسینی درباره عملکرد خودش در بازی با هوادار خاطرنشان کرد: من در 15 دقیقه اول خیلی تمرکز لازم را نداشتیم. این شرایط به تعطیلی لیگ برمی‌گردد چون ما بعد از چند هفته بازی می‌کردیم و در ابتدای بازی 2 گل خوردیم. خداراشکر که به بازی برگشتیم و در بین دو نیمه هم کادر فنی صحبت‌هایی داشتند و توانستیم به بازی برگردیم.

وی در پاسخ به این سوال که «استقلال علی‌رغم تمامی مشکلات نتایج خوبی گرفته است و در صدر جدول قرار دارد. چه موضوعی باعث می‌شود که تیم از این روند خارج شود؟‌»، گفت: من قبلاً هم گفتم، بعد از آشتی نکونام و خطیر خیلی خوشحال شدم، به هر حال ذهن بازیکنان درگیر می‌شود. ما سال گذشته یکی از تیم‌های خوبی لیگ بودیم و همان مشکلاتی که داشتیم روی کار ما تأثیر گذاشت و خدا را شکر که رابطه مدیریت و سرمربی تیم خوب شد و همه در کنار هم کار می‌کنیم.