۲۸ مهر ۱۴۰۲ - ۲۱:۳۷

رضاوند: تماشاگران نبودند نتیجه تغییر نمی‌کرد

هافبک تیم فوتبال استقلال گفت: اگر امروز هواداران‌مان از ما حمایت نمی‌کردند نمی‌توانستیم نتیجه را تغییر دهیم.
کد خبر: ۱۲۳۲۳۵
به گزارش"دی اسپوزت"، آرش رضاوند پس از پیروزی 3 بر 2 استقلال مقابل هوادار گفت: خدا را شکر توانستیم برنده بازی باشیم. این برد برای هواداران است، چون حضور آنها باعث شد بازی را برگردانیم. بازی خوبی بود و هواداران و تماشاگران لذت بردند و خدا را شکر برنده شدیم.

وی درباره اینکه گفته می‌شود مشکلات مالی استقلال همچنان پابرجاست، گفت: بدهی‌ها مانده ولی تمرکزمان روی بازی‌ها است و سعی می‌کنیم بازی به بازی جلو برویم تا مسئولان هم مشکلات را حل کنند.

هافبک استقلال در رابطه با تأثیر حضور تماشاگران در تغییر نتیجه گفت: اگر هواداران نبودند این نتیجه رقم نمی‌خورد. بعد از 2 بر صفر، هوادار کمک می‌کند تا نتیجه برگردد. دم‌شان گرم که امروز آمدند و تشویق کردند.

رضاوند در مورد اینکه گفته می‌شود گل دوم مهرداد محمدی آفساید بوده است، تصریح کرد: فکر نمی‌کنم پاس اول در آفساید بوده باشد. اگر آفساید هم باشد، از گوشه زمین بود و چیزی نبود که خیلی تأثیرگذار باشد. این نبوغ مهرداد محمدی بود که توپ را گل کرد. این اصلاً‌ آفساید حساب نمی‌شود و یک توپ مرده به گل رفت و زیاد تأثیرگذار نبود.

«آیا راضی هستید رقم قرارداد خود را برای ثبت قرارداد بلانکو کم کنید؟» وی در پاسخ به این سؤال عنوان کرد: در صحبت‌هایی شده، قرار است به نتایجی برسیم و باشگاه و بازیکنان با هم صحبت کنیم.

هافبک استقلال در واکنش به این موضوع که بازیکنان استقلال چطور راضی به کم کردن قرارداد خود خواهند شد؟ گفت: الان 50 درصد از طلب سال قبل مانده و امسال هم 10 درصد گرفتیم. اگر واقع‌بینانه باشیم هشت ماه در سال قبل پول نگرفتیم. بازهم باید صحبت کنیم تا این مشکلات حل شود.

رضاوند گفت: شنیدم قرار است بازی را از تهران به کیش یا جای دیگر ببرند. امروز کیفیت زمین خیلی خوب بود. ما استقلال تهران هستیم و جای دیگر اینقدر هوادار به ورزشگاه نمی‌آید. از مسئولان می‌خواهم اجازه دهند همین‌جا بازی کنیم.

وی در رابطه با امیدواری‌اش برای دعوت به تیم ملی در آستانه جام ملت‌ها اظهار داشت: تمام تلاشم را می‌کنم و این به نظر سرمربی تیم ملی بستگی دارد. تا جایی که بتوانم توانم را می‌گذارم تا به تیم ملی دعوت شوم.
ترند های روز