۲۸ مهر ۱۴۰۲ - ۲۱:۵۴

مارتینس: تمام کاری که هواداران‌مان انجام دادند فوق‌العاده بود

سرمربی تیم فوتبال فولاد در پی برتری تیمش در دربی خوزستان از هواداران این تیم تشکر کرد.
کد خبر: ۱۲۳۲۳۷
به گزارش"دی اسپورت"، خوان ایگناسیو مارتینس سرمربی فولاد پس از پیروزی تیمش مقابل استقلال خوزستان اظهار داشت: ابتدا باید اعلام کنم خیلی خیلی خوشحالیم، چون پیروزی ما در لحظات آخر بود. باید بگویم تمام بازیکنان شور و اشتیاق زیادی داشتند تا این بازی را مانند بازی با هوادار ببرند. فصل سختی را شروع کردیم و تا امروز در زمین خودمان بازی را نبرده بودیم. تمام کاری که هواداران‌مان انجام دادند فوق‌العاده بود. از همین‌جا از آنها تشکر می‌کنم که در لحظه لحظه بازی شور و اشتیاق را وارد تیم کردند. با سرمربی حریف هم صحبت کردم و به آنها تبریک گفتم چون فوتبال فوق‌العاده‌ای بازی کردند. می‌دانستیم این بازی یک دربی است. آنها اشتیاق داشتند تا مقابل ما خوب بازی کنند. ما هم تاکتیک‌های خودمان را در زمین ارائه کردیم، ولی در تمام لحظات آنها هم پا به پای ما بازی کردند.

وی در پاسخ به سؤالی در مورد وضعیت استقلال خوزستان گفت: همین الان به این س>ال پاسخ دادم. به سرمربی استقلال هم این را گفتم. آنها معمولاً‌ توپ‌های بلند می‌فرستادند. در طول زمان بازی خوب بازی کردند و ما هم از نظر دفاعی مقابل آنها قوی بودیم. در ضربات ایستگاهی واقعاً خطرناک بودند. در ضدحملات هم بسیار خوب بودند. ما با کولیبالی و دیگر بازیکنان توانستیم سد دفاعی ایجاد کنیم و به نظرم در هر لحظه می‌توانستند به ما گل بزنند.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان راجع به اشتباهات دفاعی تیمش و اینکه آیا دلیل این موضوع کیفیت زمین بوده است یا موضوع دیگری، عنوان کرد: من گفتم امکانات و زمین چمن فولاد وصف‌ناپذیر است. اگر بازی با هوادار را می‌دیدید این را بیشتر درک می‌کردید. ما گاهی می‌خواستیم سرعت ایجاد کنیم، ولی به خاطر اینکه زمین خیس بود یا هوا شرجی است شاید بازیکنان لیز می‌خوردند. امکانات فولاد بی‌نظیر است.