۲۹ مهر ۱۴۰۲ - ۱۷:۱۳
شهرداری آستارا 1 - سایپا 1؛

سایپا بد موقع صدر را از دست داد

تیم فوتبال صدرنشین جدول لیگ دسته اول در مصاف با شهرداری آستارا به تساوی یک بر یک دست یافت.
کد خبر: ۱۲۳۲۴۳
سایپا بد موقع صدر را از دست داد
به گزارش "دی اسپورت"، یکی از دیدارهای هفته هشتم رقابت‌های لیگ دسته اول به میزبانی شهرداری آستارا در استادیوم وحدت برگزار شد و در پایان شاگردان وحید بیاتلو و مهدی حسینی نسب سرمربیان دو تیم سایپا و شهرداری به تساوی یک بر یک رضایت دادند.

در این مسابقه ابتدا امین حقده بود که موفق شد روی ارسال از سمت راست با یک ضربه سر ضرب بغل پا از محوطه شش قدم، دروازه نارنجی پوشان تهرانی را باز کند ولی پیش از اینکه کار در نیمه اول به پایان برسد، شیرزادی موفق شد روی یک ضربه ایستگاهی که از سمت راست خط هجومی سایپا ارسال شد، حساب کار را به تساوی بکشاند.

دو تیم در نیمه دوم تلاش خود را برای کسب پیروزی به کار گرفتند، اما موقعیت‌هایی که ایجاد کردند، هیچ کدام به گل بدل نشد تا امتیازات تقسیم شود.

سایپا با این تساوی 17 امتیازی شد ولی در صورتی که خیبر و فجر موفق به شکست حریفان خود بشوند که تا این لحظه شده‌اند، این تیم سقوطی دو پله‌ای را در جدول رده بندی تجربه خواهد کرد. از سوی دیگر شهرداری آستارا به هشتمین امتیاز خود در هشتمین مسابقه دست پیدا کرد و رتبه نه چندان خوب سیزدهم را در اختیار دارد.

ترکیب دو تیم در این مسابقه به شرح زیر بود:

ترکیب شهرداری آستارا
یوسف بهزادی، امیرسام نصیری، عرفان بادی، علی مغنمیان، محمد محمدزاده، امین حقده، فرشید پاداش، سهیل پوربخش، شاهین مجیدی، مجید تاجیک، رامین دهقانی
سرمربی: وحید بیاتلو

ترکیب سایپا: 
نیما علیپور- رضا فرجی، محمدحسین خسروی، میلاد کمندانی، احسان جودکی، محمدرضا شیرزادی، رامین آقالو، پوریا بالی لاشک، رضا کرملاچعب، پویا گلدوست گلستان، علیرضا صفری
سرمربی: مهدی حسینی نسب

ترند های روز