۲۹ مهر ۱۴۰۲ - ۱۸:۴۵
آریو اسلامشهر 1 - مس کرمان 2؛

خروج مس از بحران در حضور سرمربی جدید

تیم فوتبال آریو اسلامشهر در بازی خانگی مقابل تیم قعرنشین جدول رده بندی با شکست 2 بر یک زمین مسابقه را ترک کرد.
کد خبر: ۱۲۳۲۴۵
خروج مس از بحران در حضور سرمربی جدید
به گزارش "دی اسپورت"، یکی از دیدارهای حساس هفته هشتم رقابت های لیگ برتر در ورزشگاه امام خمینی اسلامشهر به میزبانی شاگردان جواد زرینچه مقابل شاگردان اکبر محمدی برگزار شد که برای اولین مرتبه هدایت تیم مس کرمان را برعهده داشت.

شوک تعویض مربی برای کرمانی‌ها جواب داد و آنها موفق شدند در دقیقه 31 با گل علی وزیری‌پناه به گل اول مسابقه دست پیدا کنند و با همین نتیجه به رختکن بروند.

در نیمه دوم شاگردان جواد زرینچه با حمایت هواداران اسلامشهری به دنبال جبران بودند، اما باز هم مسی‌ها بودند که به گل دست یافتند و اینبار پوریا غلامی روی ریباند توانست حساب کار را 2 بر صفر کند. در ادامه اسلامشهر توانست به بازی برگردد، اما گل علیرضا رحمتی در دقیقه 65 برای امتیاز گرفتن از این مسابقه کافی نبود.

آریو اسلامشهر شروع بسیار خوبی در جدول رقابت‌های لیگ دسته اول داشت و حتی در 3،4 هفته ابتدایی به نظر می‌رسید یکی از مدعیان صعود به لیگ برتر باشد، اما حالا چندین هفته است که آنها رنگ خوشی را ندیده‌اند و ادامه وضعیت فعلی آنها را به عنوان یکی از مدعیان سقوط هم مطرح خواهد کرد.

از سوی دیگر مس کرمان که پس از سقوط از لیگ دسته اول نتایج بسیار بدی گرفته بود، حالا با این برد که در حضور اکبر محمدی سرمربی جدید بدست آمد 8 امتیازی شد و با قرار گرفتن در رتبه چهاردهم کمی از بحران فاصله گرفت. آریو اسلامشهر هم 9 امتیازی است و با رتبه‌های پایینی جدول رده بندی فقط دو سه امتیاز فاصله دارد!

اکبر محمدی که به عنوان سرمربی جدید مس کرمان انتخاب شده است پیش از آغاز بازی امروز در رختکن به بازیکنان و عوامل تیم کرمانی معارفه شد، او که با وحید فاضلی و ایمان عالمی که گفته می شود به عنوان دستیار در کادرفنی مس حضور خواهند داشت در استادیوم امام خمینی (ره) اسلامشهر حضور یافته بود و با توجه به اینکه مجوز حضورش بر روی نیمکت از سوی سازمان لیگ صادر نشده از روی سکوها بازی بازیکنانش را تماشا کرد.