۳۰ مهر ۱۴۰۲ - ۲۱:۱۶
برگزاری جلسه معارفه مالک جدید لاجوردی‌پوشان؛

نعیمی رسما مالک باشگاه داماش گیلان شد

جلسه معارفه مالک جدید باشگاه داماش گیلان با حضور مسئولان ورزشی استان گیلان برگزار شد.
کد خبر: ۱۲۳۲۶۴
به گزارش"دی‌اسپورت"؛ مراسم معارفه مالک جدید باشگاه داماش گیلان از ساعت ۱۸:۳۰ عصر امروز با حضور جهانبخش آرمان مدیرکل اداره ورزش و جوانان، الماسخاله رئیس هیئت فوتبال استان گیلان، بازیکنان و اعضای کادرفنی لاجوردی پوشان برگزار شد.

در این مراسم که در هتل کادوس رشت برگزار شد وحید نعیمی به صورت رسمی به عنوان مالک جدید باشگاه داماش گیلان به بازیکنان، اعضای کادرفنی و سایر حاضرین در سالن معارفه شد.

در ابتدای مراسم جهانبخش آرمان مدیرکل متولی ورزش استان گیلان به تشریح مشکلات موجود بر سر راه انتقال امتیاز و مراحل انجام این انتقال پرداخت. در ادامه مجتبی بیژن مدافع باتجربه داماشی‌ها به نمایندگی از کلیه بازیکنان این تیم پشت تریبون رفت و در مورد انتظارات و دغدغه بازیکنان این تیم دقایقی برای مالک و حاضرین در سالن صحبت کرد.
نعیمی رسما مالک باشگاه داماش گیلان شد

نعیمی رسما مالک باشگاه داماش گیلان شد

نعیمی رسما مالک باشگاه داماش گیلان شد

سپس نوبت به نعیمی مالک جوان و جدید باشگاه داماش گیلان رسید تا او نیز دقایقی برای حاضرین در مورد اهداف حضور خود در این باشگاه و برنامه‌های آتی صحبت کند؛ او در خصوص فرآیند انتقال امتیاز گفت: به دلیل اختلافاتی که در راه انتقال امتیاز تیم وجود داشت توافق کردیم تا بند الحاقیه در قرارداد لحاظ شود.

مالک جوان باشگاه داماش ادامه داد: از اعضای تیم می‌خواهم هر اتفاق و حواشی که در گذشته پیش آمده فراموش کنند و با قدرت مسابقات لیگ را ادامه دهند چرا که هدف ما کسب امتیازات لازم برای صعود به لیگ برتر است.

نعیمی در رابطه با مطالبات اعضای تیم بیان داشت: تمامی بدهی‌های باشگاه تسویه می‌شود و مابقی طلب آقای زحمتکش نیز پرداخت خواهد شد.

وی در پایان از جهانبخش آرمان به خاطر پذیرش انجام انتقال امتیاز تشکر و قدردانی کرد.

شایان ذکر است؛ شب گذشته جلسه‌ای اضطراری توسط جهانبخش آرمان مدیرکل ورزش و جوانان گیلان برگزار شده بود که طی این جلسه گویا مقرر شده است تا چک دوم ناصر زحمتکش توسط نصیر نعیمی‌پور پاس شود و روند تحویل آغاز و پس از آن امور صدور پروانه جدید باشگاه نیز انجام شود.

همچنین در این جلسه کارگروهی با ریاست جهانبخش آرمان مدیرکل ورزش و جوانان گیلان و حضور فرهاد خراسانی پیشکسوت حقوقدان فوتبال رشت، سیامک میرزازاد وکیل خریدار و یک کارشناس رسمی دادگستری تشکیل شد تا بررسی‌های لازم در خصوص اسناد مالی و هزینه کردهای ناصر زحمتکش جهت تسویه حساب نهایی در راستای روند نقل و انتقال مالکیت داماش گیلان صورت گیرد.